مجله اینترنتی

چطوری پولدار بشم؟

با توجه به رشد سر سام آور تورم در این روز ها در ایران. الان مهم ترین دغدغه ای برای هر جوان و نوجوانی اینه که چطوری میتونم پولدار بشم. با یه مقاله دیگه از دیسلر در خدمت شما هستم.

(برای دریافت خدمات طراحی سایت – پشتیبانی سایت – تولید محتوا – ادمین اینستاگرام به دیسلر مراجعه کنید)

چرا باید پولدار شد؟

سوالی که در ابتدا باید در موردش صحبت کنیم اینه که اصلا چرا باید پولدار شد؟.

خب جواب سوال واقعا مشخصه چون اگر شما پول نداشته باشید حتی ممکنه که بقای شما به خطر بیفته و تو این اوضاع خراب جامعه هیچکس به شما کمک نمیکنه. که بتونید رو پای خودتون وایسید. برای نفس کشیدن تو این جامعه شما باید حتی پول داشته باشید. پولدار شدن نتیج آموزش دیدن شماست. مقالات زیادی در این مورد منتشر شده و پادکست های زیادی در این مورد بوجود اومده. مثلا من میتونم بهترین کتابی که در تمام عمرم رو خوندم رو با شما به اشتراک بذارم. و اون کتاب پدر پولدار پدر بی پول هستش.

پولدار بودن دلیل نمیخواد بی پول بودن دلیل میخواد

این جمله معروفی بود که مهران مدیری در مورد مهاجرت تو یکی از فیلم هاش گفته بود. واقعا هم همنیطوره

خاطرجمع هستیم دفعه اول‌ نیست‌ که با این روش مطلب‌ها برخورد‌ می‌کنید. و خاطرجمع هستیم آخرین‌ دفعه هم نخواهد بود‌ ، منتها شک نداریم این مقاله را فراموش نخواهید کرد‌ ، به خاطر این که در این قسمت ما کلیشه‌ها و حرف های رویایی و غیرواقعی را کنار‌ زده‌ایم. تا درستی بعضا تلخِ میلیونر شدن‌ را از بین آنها بیرون‌ بکشیم. ما می‌خواهیم موقعی که شما این مطلب را تمام کردید تصویر‌ آینده‌ و روش ثروتمند گشتن خود‌ را شفاف‌تر ببینید

نه اینکه با حرف های کلیشه‌ای و بی‌فایده شما را دلسرد کنیم و به زندگی پیش‌پاافتاده برگردانیم . نقطه‌ عطف‌ زندگی شما موقعی خواهد شد که این راه را روشن ببینید و یقین داشته باشید که واقعا راه‌حلی برای رسیدن‌ به پول وجود دارد‌ و جنبش خودتان را صحیح پس از این مطلب آغاز نمایید. با ما همراه باشید تا راه ثروتمند گشتن را در شکل ۱۶ کلید‌ زرین و شیوه ثروتمند گشتن برای شما شفاف‌ کنیم و ببینید که جواب پرسش « چگونه‌ پولدار‌ شویم » چه چیزی است.

(برای دریافت خدمات طراحی سایت – پشتیبانی سایت – تولید محتوا – ادمین اینستاگرام به دیسلر مراجعه کنید)

۱ . چنانچه رویا‌ و شیفتگی خودتان را پیدا‌ نکرده‌اید ، یعنی هنوز متولد نشده اید

علاقه موتور‌ تحول است

حتما این موقع را از هر بشر واقعا پیروز و هر آدم به پیدا موفقی هم شنیده‌اید ، لیکن صحت این خواهد شد که خودرو موجب آدمی تنها با این مبحث بین خواهد بود و ادامه‌ی جاده با هل واسپردن دستگاه بی‌نهایت میسر نخواهد بود و خوب تر شده است اتومبیل را بین دهید . یکی از اصولی که مردم را از مغز استخوان به تکان و کوشش وا می‌دارد این خواهد شد که از مسیری که می‌روید حظ ببرید .

موقعی دلباخته وابسته به کار جدی دیگر فردی نمی‌تواند جلوی شما را بگیرد و به شما برسد .

(برای دریافت خدمات طراحی سایت – پشتیبانی سایت – تولید محتوا – ادمین اینستاگرام به دیسلر مراجعه کنید)

بسیار متباعد شده که شما بتوانید در منصب یا موثر که همراه ندارید به مدارج برین برسید . اعتقاد نمایید درصورتی‌که رویای خودتان را بیابید و بدانید که واقعا شیدا چه شغلی خواهید بود ناگهان فرد متعددی را در آینه خواهید باصره ، ناگهان یاد شما عرضعرض هایی می‌زند که خیال نمی‌کردید راهنما باشید و نغمه شما عمل هایی اجرای می‌دهد که زعم نمی‌کردید اجابت اجرا آنها را داشته باشید .

برای توفیق الزاماً باید انقلاب داده شد و خلت تواناترین کامیون دگرگونی می باشد .

پس چنانچه هنوز عاطفه می‌کنید وداد و رویای نزدیک را معلوم نکرده‌اید ، ضرب‌الاجل را از دست ندهید . گویی سال‌ها طول بکشد ولی ارزشش را خواهد داشت که شغلی اعمال دهید که شامگاه ، وقت پرز برای ابتدا فردا لحظه‌شماری دهید .

(برای دریافت خدمات طراحی سایت – پشتیبانی سایت – تولید محتوا – ادمین اینستاگرام به دیسلر مراجعه کنید)

۲ . استخدامی بهتری باشید ، تنها در خوب ترین کمپانی ها عمل نمایید و خودتان را به زیبایی قبول نمایید

بازیکن مطلوب آخر کلکسیون قشنگ – به‌چه‌طریق دولتمند شویم

(برای دریافت خدمات طراحی سایت – پشتیبانی سایت – تولید محتوا – ادمین اینستاگرام به دیسلر مراجعه کنید)

مازاد از ما که آرزوی دولتمند گشتن را داریم اداری هستیم و برای تن دیگری عمل می دهیم. چنانچه عاطفه می‌کنید این وظیفه به وصل شما به اسکناس آسیب وارد می نماید عندلیب مرحله رویگردانی می‌کنید. جایگاه کارتان هر ارزش هم که عایدی بخشش برای شما نداشته بود، مهم‌ترین پهنه برای تصدیق قوه ها و تاسیس مجال ها برای شما شده است. اداری شدن می‌تواند بزرگ‌ترین سکوی پرت کرد شما به جهت فوز است، ولی نه هر کارمندی وجود داشتن.

دقت این می باشد که می بایست هم قرار درست نمایید و هم تاپ ترین خودتان باشید . در هر شرکتی به ویژه کمپانی های بالغ و چیره مجال های بیشماری برای شما وجود خواهد داشت که تنها با بیان کردن خودتان به عنوان یک بی‌مثل محرم ، پرقدرت و متعهد می توانید به آنها دست آشکار نمائید .

نه دانشگاه و نه بازبینی از اینترنت ، هیچکدام به اندازه‌ی کسب انجام‌دادن در یک کمپانی کامروا و سرنوشت‌ساز شدن در آن نمی‌تواند شما را برای بلندپروازی تعلیم نماید .

پس همین حالت به گذر شغلی وابسته تامل نمایید ، درصورتی‌که در جایی حرفه می‌کنید که بنیاد کاملی نبوده و همه‌ی اشخاص ، تن‌زن و غیرمتخصص است ، هر چه سریع‌تر به رای شرکتی نوین ، کامیاب و محظوظ باشید که آنجا بتوانید قوه شخص را علامت داده و همواره به عنوان استخدامی ، بهترینِ خودتان باشید.

(برای دریافت خدمات طراحی سایت – پشتیبانی سایت – تولید محتوا – ادمین اینستاگرام به دیسلر مراجعه کنید)

۳ . پیوسته در اوقات فراگیری باشید ، دیرینگی به بی‌آغازی کارشناس شوید و در رشته‌ی خویش خوب ترین باشید نه کس دوم ، چنانچه فرض شد لله کاملی معلوم نمائید

آزموده شدن در یک رشته‌ی اختصاص ، به معنای حاصل رفعت و زیباترین شدن در همان بند ، به معنای غنی هستن خواهد بود . حرفه بدست‌آوردن یا خوب ترین وجود داشتن به این محتوا منهدم که دیس‌کوچک یک هفته ناگهان در یک شاخه آزموده شوید ، این سوژه مانند تدبر کایزن ژاپنی‌ها بایستی سابقه به سابقه و به تداول مستمر اجرا گردد .

پیوند کارآیی با اسکناس نمونه المپیک با گردن‌آویز می باشد ، فرد نخست کارآیی ، زرزر خواهد گرفت که میان های اعتبار زیادی فامیلی به هدیه نقره و آلیاژ مس و قلع نفرات آتیه خواهد داشت.

در نهایت، برای رسیدن به اوج و یافتن تجربه به یک مربی خوب نیاز دارید. این راه حل ممکن است برای همه کارساز نباشد، اما در بیشتر موارد، داشتن یک مربی و مدل های موجود، حل مشکلات بزرگ و تصمیم گیری های زیادی را آسان می کند. زندگی بهتری داشته باشید.

(برای دریافت خدمات طراحی سایت – پشتیبانی سایت – تولید محتوا – ادمین اینستاگرام به دیسلر مراجعه کنید)


4. برای ثروتمند شدن باید کالری بخورید، چالش های جدید را بپذیرید و از کالری ها به روش درست استفاده کنید.

ثروتمند شدن مانند کاهش وزن است. بسیاری از ما به دنبال غذاهایی هستیم که لاغرمان کند، از چای سبز لاغری تقلبی گرفته تا هر آنچه در تلگرام می بینیم. اما کاهش وزن و ثروت در یک چیز مشترک هستند. برای بدست آوردن آنها باید عرق کنید.
شما نمی توانید با دست در جیب از نردبان موفقیت بالا بروید.

(برای دریافت خدمات طراحی سایت – پشتیبانی سایت – تولید محتوا – ادمین اینستاگرام به دیسلر مراجعه کنید)


– آرنولد شوارتزنگر
ممکن است بگویید این یک کلیشه است، اما هدف ما این است که نه تنها بدون تلاش به جایی نخواهید رسید. بلکه هدف اصلی ما این است که هوشمندانه زندگی کنید و کالری های خود را برای موفقیت خرج کنید. زیرا دقیقاً مانند زمان محدود، با تعداد کالری در یک روز مثلاً به جای اینکه عصر وقت بگذارید و در پارک قدم بزنید، هر روز صبح سر کار بروید.

این کار باعث شادابی بیشتر ذهن شما در صبح می شود، همچنین جهت و جهت ذهن شما را بهبود می بخشد. نکته دیگر این است که دیدن افراد، چیزها و مسائل مختلف در مسیر خلاقیت شما را افزایش می دهد. علاوه بر این نیازی به پیاده روی مجدد برای نیم ساعت در شب ندارید و می توانید این زمان را به چیز دیگری اختصاص دهید.

به 24 ساعت خود نگاه کنید تا ببینید انرژی خود را صرف چه چیزی می کنید. و اگر مقداری انرژی برای موفقیت صرف نمی کنید، همین الان تصمیم بگیرید و کالری خود را به سمت موفقیت هدایت کنید. شما با صبر کردن، خوردن و خوابیدن پولدار نمی شوید،

(برای دریافت خدمات طراحی سایت – پشتیبانی سایت – تولید محتوا – ادمین اینستاگرام به دیسلر مراجعه کنید)

مگر اینکه یک شاهزاده عرب باشید یا پدرتان قبلا عرق ریخته باشد. یا اگر بخواهید از راه دیگری پول در بیاورید، نیازی به خواندن ادامه مقاله ندارید. برای ثروتمند شدن باید تصمیم بگیرید، باید روی کاغذ بنویسید و به دیوار ضربه بزنید،

باید تصویر پس زمینه موبایل و کامپیوتر خود را بر اساس آن تغییر دهید.
اگر سرپرستتان چالش جدیدی به شما پیشنهاد کرد، نترسید زیرا این بهترین فرصت برای ارتقاء است، حتی اگر شکست بخورید، در نهایت برنده خواهید شد.
بسیاری از ما وقتی یک تغییر شغلی یا پروژه جدیدی پیش می آید عقب می ایستیم و منتظر می مانیم تا دیگران چالش جدید را انجام دهند و اگر موفق شدند،

می توانید از آنها درس بگیرید. این چیزی است که اغلب شما را عقب نگه می دارد و از دایره رشد و موفقیت خارج می شود. از یک چالش جدید نترسید، اما به مدیر خود بگویید که به دنبال یک چالش هستید و می خواهید خودتان را در پروژه های جدیدی که پیش می آید امتحان کنید.

5. وقت خود را هدر ندهید و از ابزارهایی مانند تلفن همراه استفاده نکنید که بهتر از زمان شما استفاده می کنند.


بیلدر موبایل یا ناوشکن، انتخاب با شماست
یک دقیقه برای شما یکسان است، برای یک کارمند رستوران که از صمیم قلب کار می کند. و یاد می گیرد، یا برای کسی که درس مورد علاقه خود را در دانشگاه مطالعه می کند. دقایق خود را صرف تلگرام و سرگرمی های دیگر کردید. این کارگر رستوران پس از 3 سال سرمایه گذاری دقایق خود رستوران کوچک خود را افتتاح کرد. و این دانشجو در رشته مورد علاقه خود دکتری گرفت و پیشنهادات یکی پس از دیگری آمد.
یک تلفن همراه می تواند نیمی از اوقات فراغت شما را از بین ببرد و می تواند مربی شما برای یادگیری زبان یا حرفه باشد، تصمیم با شماست.
زمان مانند سکه ای است که می توان آن را در سرگرمی یا آینده سرمایه گذاری کرد. تصمیم با شماست برای مثال، نگاهی به اپلیکیشن موبایل خود بیندازید تا ببینید آیا واقعاً از این قوانین پیروی می کنید یا خیر. بسیاری از بازی های برنامه مانند کلش آف کلنز یا بازی های بی فایده؟

(برای دریافت خدمات طراحی سایت – پشتیبانی سایت – تولید محتوا – ادمین اینستاگرام به دیسلر مراجعه کنید)

یا آیا یک برنامه عالی مانند Duolingo برای یادگیری یک زبان جدید یا برنامه ای برای کمک به مدیریت زمان و بهره وری خود دارید؟ اگر واقعاً می خواهید پاسخ سؤال «چگونه ثروتمند شویم» را بدانید، باید جنبه های مختلف زندگی خود را در یک مسیر قرار دهید. گوشی‌های هوشمند یکی از بزرگترین جنبه‌ها هستند. زیرا بخش بزرگی از زندگی روزمره ما را اشغال می‌کنند و می‌توانند برای موفقیت بسیار مفید باشند. و اسباب بازی‌ای که زندگی ما را خراب می‌کند.

6. در مورد موقعیت خود تیزبین باشید، به فرصت ها و نیازها نگاه کنید و “افکار” را در قلب خود قرار دهید.


چابکی و تفکر سیستمی – چگونه ثروتمند شویم
ممکن است بگویید که تیزبینی و تفکر سیستمی با یکدیگر و چگونگی ثروتمند شدن ارتباط دارند. ابتدا بگوییم که تعریف ساده تفکر سیستمی این است که به لایه‌های زیرین یک پدیده نگاه کنیم و روابط علت و معلولی را که این پدیده را ایجاد می‌کنند شناسایی کنیم. و این سیستم روابط علت و معلولی به ما کمک می‌کند فرصت‌ها را شناسایی کرده و اجازه ایجاد کنیم. حادثه را تکرار می کنیم. این مشکل توجه و تیزبینی بالایی را می طلبد. زیرا ما شاهد بسیاری از اتفاقات کوچک و مهم نخواهیم بود و بدون اطلاعات کافی نمی توان یک نظام صحیح و منطقی از علل و معلول ها ایجاد کرد. آیا سردرد دارید مثلا تصور کنید به روستایی سفر کرده اید و پیرمردی را در حال دوختن نوع خاصی از کفش دیدید.
تیزبینی به شما اجازه نمی دهد اطلاعات را از دست بدهید، اما تفکر سیستماتیک به شما امکان می دهد. اطلاعات را تجزیه و تحلیل کنید و فرصت ها را ترسیم کنید، عقاب نه تنها با چشمان خود شکار می کند. بلکه با تفکر سیستماتیک می فهمد که چه زمانی لازم است. حمله کنید.
اگر متفکری تیزبین و سیستماتیک باشید، راضی نمی شوید که به پیرمرد بگویید «ضعیف» است. در عوض روی شرایط مد شهر خود تمرکز می کنید، آخرین قیمت این محصول چند است، آیا نیازی به این محصول در بازار وجود دارد؟

(برای دریافت خدمات طراحی سایت – پشتیبانی سایت – تولید محتوا – ادمین اینستاگرام به دیسلر مراجعه کنید)

آیا می توان تولید این محصول را افزایش داد؟ آیا امکان تنوع بخشیدن یا بهبود کیفیت این محصول وجود دارد؟ رقبای این محصول چه کسانی هستند و چگونه می توانید محصول رقابتی و فروش خوبی را به شهر خود بیاورید؟ هزار سوال دیگر که سیستم ذهنی شما را تشکیل می دهد. چنین فرصت های به ظاهر ناب و بی معنی هزاران بار در زندگی شما اتفاق می افتد و شما قبلاً هرگز به آنها توجه نکرده اید. بزرگترین اشتباه در این زمینه این است که با خود فکر کنید، “چون هیچ کس آن را انجام نداده یا هیچ کس ایده را ندیده است، نباید درست باشد.

” نه، هزاران فرصت پنهان در اطراف شما وجود دارد که منتظر نبوغ و تفکر سیستماتیک شما هستند.
نکته بعدی دیدن نیازهای بازار است. به عنوان مثال، اگر می بینید که صدها آگهی شغلی در رشته شما وجود دارد یا این حرفه در دنیای غرب به سرعت در حال رشد است. اگر زود اقدام نکنید، باید متوجه شوید که چیزی را از دست داده اید. فرصت عالی.

7. ثروتمند به نظر برسید و به مکان های ثروتمند بروید

ممکن است بگویید من پرمدعا نیستم و دوست دارم همانطور که هستم مورد پسند واقع شوم، اما برای سوال “چگونه ثروتمند شویم” آمده اید.

می خواهید بدانید چگونه پولدار شوید و باید واقعیت تلخ را ببینید. پس حالا فکر قدیمی خود را یادداشت کنید، آن را چاپ کنید و با یک کبریت مطمئن در مکانی امن روشن کنید. و لحظه به لحظه آن فکر را تماشا کنید. ظاهر نه تنها در محل کار، بلکه در زندگی نیز اهمیت دارد. اگر حتی با ظاهری کثیف و شیطون جلوی همسرتان ظاهر شده اید. پس می دانید که همسرش نیز از این موضوع شاکی است و هر روز از چشم او دور می شود، نه اینکه اولین باری که او را در یک جلسه کاری می بیند. یا مصاحبه شغلی ذهن شما نتیجه را در 5 ثانیه اول قضاوت می کند.
گاهی اوقات احتمالاتی که در یک ساعت مکالمه در یک باشگاه ورزشی مجلل به وجود می آید. بزرگتر و مهمتر از هر چیزی است که تا به حال دیده اید.
اگر فریلنسر هستید یا برای شغل جدیدی اقدام کرده اید، تاثیر یک ظاهر شیک و گران قیمت بر قیمت شما تاثیر مستقیم دارد. در حال حاضر به خرید لباس های شیک فکر کنید، حتی زمانی که یک جلسه کاری ندارید. به آرایش خود فکر کنید زیرا شانس بد پولدار شدن شما تقریبا صفر خواهد بود.

(برای دریافت خدمات طراحی سایت – پشتیبانی سایت – تولید محتوا – ادمین اینستاگرام به دیسلر مراجعه کنید)

هرازگاهی، ولخرجی کنید و به یک سفر، حتی دو روزه، جایی مجلل بروید. بسیاری از فرصت‌های عالی برای ثروتمند شدن در جایی اتفاق می‌افتد که در هر متر مربع افراد ثروتمند بیشتری وجود دارد. به عنوان مثال شما شانس بیشتری برای پیدا کردن دوستان جدید و فرصت‌های جدید در یک هتل لوکس 5 ستاره یا باشگاه ورزشی مجلل دارید. تا در یک میخانه در فاصله 30 کیلومتری.

.شهر یا باشگاه ارزان در خیابان 22! حتی نمی توانید تصور کنید که این مکان ها به خصوص در ایران چه پتانسیل هایی دارند. و همچنان روی صندلی خود می نشینید و فکر می کنید برای هر کاری مهمونی لازم است.

8. مهارت های ارتباطی، توانایی مکالمه و افزایش مشارکت را در درس ها و تمرین های روزانه بگنجانید.

می دانیم که شما یک مار هفت خطی هستید و گنجشک ها را رنگ می کنید و مته می فروشید، اما متاسفانه باید بگوییم که احتمالاً اصول گفتگو را نمی دانید. بی ادبی ما را ببخشید، اما قدرت مذاکره چیزی نیست که آن را تمام کنید و با اشک شوق از خط پایان بگذرید، نیاز به کار زیاد روی زبان بدن، اصول جدید مذاکره، تکنیک های بیان و بسیاری مهارت های دیگر دارد. همه به تمرین و یادگیری نیاز دارند. خدا را شکر در ایران آنقدر کاریزما وجود دارد که باید یک پدیده جدید در خود ایجاد کنید تا بتوانید روی دیگران تأثیر بگذارید.
نوشتن، مذاکره، زبان بدن، تکنیک های ابراز وجود و غیره. مهم هستند و بدون آنها باید صد برابر بیشتر کار کنید.

(برای دریافت خدمات طراحی سایت – پشتیبانی سایت – تولید محتوا – ادمین اینستاگرام به دیسلر مراجعه کنید)


کاریزمای واقعی زمانی به وجود می آید که همه اصول اولیه مانند قدرت مذاکره را بدانید. کارآمدی و مهارت های ارتباطی خوب فرصت هایی را برای شما به وجود می آورد که هرگز آرزویش را هم نمی کردید، و شکی نیست که بدون این مهارت ها، هیچ کس ارزش واقعی شما را تشخیص نخواهد داد. مهارت های ارتباطی به همین جا ختم نمی شود: از تأثیرگذاری بر دیگران تا شناخت زبان بدن و هزار و یک بعد دیگر لازم برای موفقیت، باید هر روز آنها را یاد بگیرید و تمرین کنید. آخرین مورد و بسیار مهم جلسه اول است. شما باید در اولین قرار ملاقات جذاب به نظر برسید تا فرصتی برای باز کردن فرصت های جدید داشته باشید.

9. مدیریت هزینه ها، پس انداز و سرمایه گذاری در صورت امکان

همیشه پول هست
برای ثروتمند شدن باید سرمایه گذاری کرد و برای آن باید پول داشت! شاید بگویید با درآمد کم، پول ما کجا بود؟ در اینجا می گوییم نه، اگر اینترنت و زمان برای خواندن این مقاله دارید، احتمالاً مقداری پول نقد دارید. اینکه شما قدرت کم کردن هزینه ها یا مدیریت مخارج خود را ندارید و نمی خواهید کوچکترین مشکلی ایجاد کنید،

یک چیز دیگر است زیرا ثروتمند شدن بدون مشکل مانند کاهش وزن بدون کاهش غذا است. اگر برای مدیریت مخارج خود مشکل دارید، اقدام کنید:

(برای دریافت خدمات طراحی سایت – پشتیبانی سایت – تولید محتوا – ادمین اینستاگرام به دیسلر مراجعه کنید)

وام بگیرید، یک قطعه زمین بخرید و آن را پرداخت کنید. این یک راه حل عالی برای افرادی است که برایشان مشکل است. اگر شوهرتان بیش از حد هزینه می کند، یک برنامه چند ساله کاملاً واضح و شفاف تهیه کنید و بگویید با از دست دادن چیزهایی در آینده چه چیزی به دست خواهید آورد. مطمئن شوید که ذخیره آن غیرممکن نیست (منتظر چه چیزی هستید؟ رایانه خود را از گنجه خارج کنید و شروع کنید).
پس انداز نه تنها برای مقابله با مشکلات غیرمنتظره است، بلکه کمک می کند تا از فرصت های غیرمعمول پشیمان نشوید و همچنان پولی برای دردسر داشته باشید.
نکته بعدی این است که از سرمایه گذاری نترسید، چه سرمایه گذاری مطمئن و چه ریسک.

کافی است با یک کارشناس بورس مشورت کنید یا در مراکزی مانند صندوق های سرمایه گذاری که در این زمینه تخصص دارند، پول بگذارید. حداقل اینطور فکر نکن

دیدگاهتان را بنویسید