مجله اینترنتی

پاسخ طعنه‌دار ترابی به استقلالی‌ها

۱۳۱۲۸۱۴

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ – ۲۳:۰۹

مهدی ترابی می‌گوید عملکرد خوب تمام بازیکنان پرسپولیس در هفته‌های پایانی باعث شد تا عملکرد او هم بیشتر یه چشم بیاید.

ورزش سه: مهدی ترابی می‌گوید عملکرد خوب تمام بازیکنان پرسپولیس در هفته‌های پایانی باعث شد تا عملکرد او هم بیشتر یه چشم بیاید.

 مهدی ترابی که یکی از ستارگان پرسپولیس در مسیر قهرمانی بود، پس از پایان رقابت‌های لیگ بیست و دوم اظهار داشت: در ابتدا به هواداران تبریک می‌گویم که امروز هم سنگ تمام گذاشتند و خدا را شکر خوشحال به خانه‌هایشان رفتند و یک جشن خوب و قشنگ با هم گرفتیم.

او با اشاره به مسابقات جام حذفی ادامه داد: حالا بازی هوادار را در پیش داریم و انشاالله بعد از برد هوادار یک بازی دیگر باقی می‌ماند. انشاالله این اتفاق رخ بدهد و بتوانیم یک جام دیگر به هواداران خوب‌مان هدیه بدهیم‌.

ترابی در خصوص درخشش در هفته‌های پایانی لیگ برتر گفت: به نظرم این تیم‌مان بود که به خصوص بعد از عید خیلی خوب کار کرد و باعث شد عملکرد من بیشتر به چشم بیاید. تیم‌مان‌ استحقاق قهرمانی را داشت و خدا را شکر به نتیجه دلخواه‌مان رسیدیم.

او در پایان در واکنش به اینکه رقبای پرسپولیس قصد داشتند قهرمانی این تیم را زیر سوال ببرند، گفت: ما زیر سوال می‌رویم؟ تیمی که مستحق قهرمانی است، چرا زیر سوال برود؟ من اگر جواب آنها را بدهم، قطعا… . چیز خاصی نمی‌گویم.

 

تکنیک‌های دریافت سود روی طلا (+ پیش بینی قیمت طلا) رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

دیدگاهتان را بنویسید