مجله اینترنتی

ویسی در سودای گواردیولا شدن در برزیل!


۱۳۰۸۷۱۸
عبدالله‌ ویسی که نفت آبادان را در بدترین شرایط ممکن تحویل گرفت، حالا فاصله زیادی با نجات این تیم از سقوط حتمی ندارد.

 فوتبالی: عبدالله‌ ویسی که نفت آبادان را در بدترین شرایط ممکن تحویل گرفت، حالا فاصله زیادی با نجات این تیم از سقوط حتمی ندارد.

نتایج خوب نفت آبادان در هفته‌های گذشته در تقابل آن‌ها با استقلال هم ادامه داشت تا بدون امتیاز آزادی را ترک نکنند. این تغییر محسوس در عملکرد صنعت نفت با حضور عبدالله ویسی استارت خورد و طلایی‌ و آبی‌پوش‌های جنوب، هفته به هفته بهتر شدند‌.

ویسی نفت آبادان را در هفته بیست‌وسوم با ۱۲ امتیاز و فاصله ۷ امتیازی با مس کرمان تحویل گرفت و حالا از نظر امتیاز صنعت نفت را با شاگردان فرزاد حسین‌خوانی برابر کرده است. البته نفت برای قطعی کردن بقای خود در لیگ به امتیازات بیشتری نیاز دارد اما از آنجا که  بازی‌هایشان روی کاغذ نسبت به مس کرمان آسان‌تر است، به نظر می‌رسد شانس بالایی برای ماندن در لیگ داشته باشند.

این نتایج خوب رزومه درخشانی برای ویسی است که معمولا نشان‌ داده گرداندن تیم‌های خوزستانی را بلد است‌. او که مدت‌ها از لیگ برتر دور بود، با قول بقا، سکان نفت آبادان را در اختیار گرفت و حالا فاصله‌ای تا عمل به وعده‌اش ندارد که در ابتدا معجزه‌آسا به نظر می‌رسید.

او در ۶ دیداری که روی نیمکت صنعت نفت نشسته، تنها به سپاهان باخته و ۲ پیروزی کسب کرده است. این در حالی است که نفت پیش از حضور ویسی در طول ۲۳ هفته به همین تعداد برد دست یافته بود.

به نظر می‌رسد ویسی که پیش‌تر در لیگ و به‌ویژه در خوزستان با لقب “عبدالله‌ پپ” شناخته می‌شد، دوباره به دنبال احیای این لقب است. او یک بار استقلال خوزستان را معجزه‌آسا بر بام ایران نشاند و حالا تا حفظ نفت‌ آبادان در فصلی کابوس‌وار و معجزه‌ای دیگر برای خوزستان، فاصله چندانی ندارد. 

 

چه زمانی طلا بخرم؟

تکنیک‌های دریافت سود روی طلا (+ پیش بینی قیمت طلا) رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

دیدگاهتان را بنویسید