مجله اینترنتی

همکاری در فروش یا مارکت پلیس چیست؟

بازار پلیس
Police Marketplace پلتفرمی است که به کاربر امکان خرید از فروشندگان مختلف را می دهد. در واقع، یک مدیر بازار پلیس باید نه کالاهایی را که می فروشد، بلکه کسب و کار آن منطقه را داشته باشد، سهام فروشندگان دیگر را تضمین کند و خرید آن کالاها را توسط خریداران تسهیل کند.
به لطف فرصت های بزرگی که بازار پلیس در اختیار کاربران قرار می دهد، در سال های اخیر شاهد رشد آن ها در محیط تجارت الکترونیک بوده ایم. در سال‌های اخیر، کاربر می‌تواند کالاها را از بازار پلیس، اطلاعات به‌روز شده و کالاهای متعلق به تامین‌کنندگان مختلف را به‌صورت آنلاین خریداری کند. جذابیت اصلی بازار پلیس برای کاربران ممکن است حضور همین تامین کنندگان مختلف باشد. این امکان را برای کاربر فراهم می کند تا از بین طیف وسیعی از محصولات انتخاب کند.
یکی از مشکلاتی که تمام بازارهای پلیس به آن می پردازند، عدم انسجام بین تامین کنندگان مختلف است. امکان مقایسه اطلاعات محصول وجود ندارد زیرا کالاها از منابع مختلفی به فروش می رسند. برخی از محصولات اطلاعات کامل تری دارند در حالی که برخی دیگر اطلاعات ناقصی دارند. زمان تحویل ممکن است بسته به فروشنده متفاوت باشد. از آنجایی که این تحولات ممکن است بر تجربه تجاری مشتری تأثیر منفی بگذارد، یکی از کارکردهای بازار پلیس ایجاد پیوند بین تأمین کنندگان است تا مشتری بتواند فرآیند معاملاتی عالی را تجربه کند.
انواع بازار پلیس
بازار پلیس را می توان به سه نوع تقسیم کرد:
یک مدل ساده
بازار پلیس عمودی کالاهایی را از منابع مختلف، همه در یک دسته به فروش می رساند. به عنوان مثال، بازارهایی مانند TrueFacet جواهرات و محصولات مرتبط را از طریق فروشندگان مختلف می فروشند. به عنوان مثال اگر زیورآلات کالایی گران قیمت باشد و نیاز به تایید داشته باشد، پلیس بازار اصالت مجموعه جواهرات فروخته شده در وبسایت توسط تامین کنندگان مختلف را تضمین می کند.
بازار افقی پلیس
بازار افقی پلیس انواع مختلفی از کالاها را به فروش می رساند، اما همه آنها در یک چیز مشترک هستند. در واقع، در حالی که می‌توانید انواع محصولات را از بازاری مانند Dote خریداری کنید، اما در عمل Dote به گونه‌ای طراحی شده است که زنانی که نمی‌خواهند یک‌بار وارد اپلیکیشن خرده‌فروشی شوند، می‌توانند همزمان از چندین خرده‌فروش خرید کنند. .
مدل جهانی
بازار پلیس که با مدل جهانی کار می کند، هر چیزی که فکرش را بکنید می فروشد. یک مثال خوب از بازار پلیس eBay است.
آمازون، بازار یکپارچه پلیس
تقریباً در هر شکلی از تجارت الکترونیک در جهان امروز، یک شرکت همه را وادار کرده است که چگونه سریعتر و کارآمدتر کار کنند. شرکت آمازون آمازون شرکتی با منابع عظیم و قابلیت های فناوری گسترده است.
آیا آمازون یک بازار پلیس ترکیبی است یا ترکیبی؟ نوعی بازار که در آن یک مغازه محصولاتی را همراه با محصولات سایر فروشندگان ارائه می دهد. نمونه دیگر Walmart Hybrid Police Market است که دومین سایت بزرگ تجارت الکترونیک در ایالات متحده است.
به طور کلی، با ضعیف شدن فروشگاه‌های فیزیکی بزرگ، تجارت الکترونیک و بازار پلیس در حال تجربه انفجاری هستند. خدمات ویژه این فروشگاه ها محبوبیت خود را در بین مصرف کنندگان افزایش داده و به نظر می رسد در آینده تجارت الکترونیک در اختیار بازار پلیس قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید