مجله اینترنتی

مدافع یونایتد قید تیم ملی آرژانتین را زد

۱۳۱۲۴۵۳

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ – ۱۹:۲۳

لیساندرو مارتینز، مدافع یونایتد، تیم ملی آرژانتین را در تور تابستانی آسیا همراهی نخواهد کرد، به این امید که برای پیش فصل یونایتد، در آمادگی کامل باشد.

ورزش سه:  لیساندرو مارتینز، مدافع یونایتد، تیم ملی آرژانتین را در تور تابستانی آسیا همراهی نخواهد کرد، به این امید که برای پیش فصل یونایتد، در آمادگی کامل باشد.

قرار است قهرمان جام جهانی در ماه ژوئن با اندونزی و چین بازی‌های دوستانه برگزار کند اما مارتینس، تیم ملی کشورش را در این سفر همراهی نمی‌کند، به این امید که شکستگی استخوان پایش به طور کامل بهبود پیدا کند و بتواند در اردوی پیش فصل یونایتد خودی نشان دهد.

آرژانتین ۱۵ ژوئن با چین و ۱۹ ژوئن با اندونزی بازی می‌کند اما مارتینس که نقشی کلیدی در قهرمانی کشورش در جام جهانی داشت، همراه این تیم نخواهد بود.

پای راست این بازیکن ۲۵ ساله در دیدار با سویا در لیگ اروپا شکست و او که در فصل اول حضورش در اولدترافورد درخشیده، امیدوار است به موقع آمادگی کامل را به دست بیاورد تا دوازدهم جولای در اردوی پیش فصل منچستری‌ها شرکت کند.

جای خالی او در دیدارهای اخیر یونایتد احساس شده و اریک تن‌هاخ امیدوار است این آرژانتینی جنگنده را به موقع برای تمرینات پیش فصل در اختیار داشته باشد.

مربی منچستریونایتد به مدیران باشگاه گفته، تمام بازیکنان کلیدی‌اش از جمله خریدهای جدید را در شروع تمرینات پیش فصل نیاز دارد تا تیم را آن طور که دوست دارد، بسازد و در فصل آینده برای قهرمانی لیگ برتر بجنگد.

گفته می‌شود یونایتد قصد دارد سیزده بازیکن را از فهرست خود بیرون کند و با خرید امثال هری کین از تاتنهام، دکلان رایس از وستهم و کیم مین جائه از ناپولی، آماده نبرد قهرمانی شود.

 

تکنیک‌های دریافت سود روی طلا (+ پیش بینی قیمت طلا) رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

دیدگاهتان را بنویسید