مجله اینترنتی

طعنه هافبک استقلال به قهرمانی پرسپولیس

۱۳۱۲۸۳۲

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ – ۰۱:۰۱

بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: حرف‌هایی وجود دارد، ولی با تمامی تفاسیر قهرمانی را به پرسپولیس تبریک می‌گویم.

خبرورزشی: بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: حرف‌هایی وجود دارد، ولی با تمامی تفاسیر قهرمانی را به پرسپولیس تبریک می‌گویم.

زبیر نیک نفس پس از پیروزی مقابل تراکتور گفت: بازی خوبی انجام دادیم، ما امروز آمده بودیم برای شخصیت تیمی‌مان بازی کنیم. این بیشتر از امتیاز گرفتن برای ما اهمیت داشت. خداراشکر که توانستیم این شخصیت را نشان دهیم.

او در خصوص بازی احتمالی مقابل پرسپولیس در جام حذفی اظهار داشت: نتیجه بازی پرسپولیس در لیگ موثر بود، ولی اینطور نمی‌توان گفت که ما به پرسپولیس باختیم و جام را از دست دادیم. نتایج بازی‌های دیگر نیز تاثیرگذار بود. در خصوص جام حذفی نیز، شخصاً دوست دارم بازی به بازی فکر کنم، فعلا بازی با نساجی را داریم و بعدش ببنیم چه اتفاقی رخ خواهد داد.

بازیکن استقلال در خصوص فصلی که گذشت، گفت: از نظر آماری شاید اینطور به نظر بیاید که من کمتر از پارسال بازی کردم، ولی از خودم راضی هستم. به خودم افتخار می‌کنم. آن موقعی که به من شانس رسید، سعی کردم بهترین نمایشم را ارائه دهم. حرف زیاد است، یک سری مسائل باعث شد که کمتر بازی کنم، ولی به خودم افتخار می‌کنم که هر موقع که در زمین بودم، بهترین نمایشم را ارائه دادم.

او در رابطه با حضور تماشاگران و تشویق آن‌ها پس از بازی گفت: اول بازی کمی نگران شدم، زیرا که هواداران تراکتور بیشتر بودند، ولی کم کم تماشاگران استقلال آمدند. امیدوارم برای بازی با نساجی حضور حداکثری داشته باشند. جا دارد اینجا به پرسپولیس هم قهرمانی را تبریک بگویم و همچنین به صنعت نفت، تیم سابق خودم که توانستند در لیگ بمانند نیز تبریک می‌گویم. با احترام به مس کرمان. کاش تیم پرسپولیس در شرایط مساوی برنده جام می‌شد. یکسری حرف‌ها وجود دارد، ولی با تمامی تفاسیر قهرمانی را به آن‌ها تبریک می‌گویم.

نیک نفس در خصوص اینکه آیا در استقلال می‌ماند؟ تصریح کرد: بله. من با استقلال قرارداد دارم.

 

تکنیک‌های دریافت سود روی طلا (+ پیش بینی قیمت طلا) رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

دیدگاهتان را بنویسید