مجله اینترنتی

سردار آزمون نفس ژوزه مورینیو را بند آورد

۱۳۱۲۸۴۸

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ – ۰۱:۵۰

بزرگ‌ترین حسرت دیدار لورکوزن و رم به سردار آزمون اختصاص داشت.

ورزش سه: بزرگ‌ترین حسرت دیدار لورکوزن و رم به سردار آزمون اختصاص داشت.

بایرلورکوزن امشب در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی رقابت‌های لیگ اروپا به مصاف رم رفت. بازی رفت دو تیم با یک گل به سود شاگردان ژوزه مورینیو خاتمه یافته بود و لورکوزن حداقل برای کشاندن بازی به وقت‌های اضافه به پیروزی با اختلاف یک گل احتیاج داشت.

با این وجود لورکوزن در بازی امشب هرچه زد به در بسته خورد و نتوانست دروازه رم را باز کند. در اکثر دقایق بازی به خصوص نیمه دوم تیم ژابی آلونسو کاملاً نسبت به حریف ایتالیایی خود برتری داشت و چندین موقعیت نیز روی دروازه رم ایجاد کرد اما نتوانست گلی به ثمر برساند.

نکته عجیب مسابقه امشب به شکل بازی تیم ژوزه مورینیو مربوط می‌شد که ما را یاد تیم‌های حاشیه حوزه خلیج فارس مخصوصاً بحرین می‌انداخت. در طول بازی چندین و چند بار بازیکنان رم بر روی زمین افتادند و وقت تلف کردند؛ موضوعی که باعث شد داور بازی در نیمه دوم هشت دقیقه وقت اضافه اعلام کند.

با توجه به تاکتیک اتخاذ شده از سوی ژابی آلونسو، سردار آزمون امشب در ترکیب اصلی لورکوزن قرار داشت و اتفاقاً عملکرد بدی هم از خود ارائه نداد. سردار چند بار در موقعیت گلزنی قرار گرفت و عملکرد خوب او باعث شد که ژابی آلونسو تا پایان او را در زمین حفظ کند.

در دقیقه 81 بازی بهترین موقعیت مسابقه توسط سردار آزمون خلق شد. ضربه این ستاره ایرانی با کمترین اختلاف ممکن از کنار دروازه رم به بیرون رفت. ضربه سردار فوق‌العاده بود اما بدشانسی مانع از این شد که او گل نجات بخش تیمش را به ثمر برساند. موقعیتی که حسابی ژوزه مورینیو را ترساند اما بعد از بیرون رفتن توپ آقای خاص نفس راحتی کشید.

گفتنی است سردار آزمون در حالی امروز به شکل کامل در ترکیب لورکوزن حضور داشت که در روزهای اخیر شایعاتی درباره پایان حضور او در این تیم آلمانی مطرح شده و گفته می‌شود که ستاره ایرانی آخر فصل راهی تیم دیگری خواهد شد.

 

تکنیک‌های دریافت سود روی طلا (+ پیش بینی قیمت طلا) رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

دیدگاهتان را بنویسید