مجله اینترنتی

سایت دانلود از اینستا به همراه آموزش ویدیویی

سایت دانلود از اینستا یکی از بهترین و کاربردی ترین روش هایی است که می تواند برای دانلود فیلم و عکس در اینستاگرام مورد استفاده قرار بگیرد. در این روش شما دیگر نیازی به نصب برنامه های جانبی و ارائه اطلاعات اکانت اینستاگرام خود ندارید و به راحتی می توانید با استفاده از لینک ارائه شده برای فیلم ها و عکس های مور نظر خود آنها را به کمک سایت دانلودر اینستاگرام دانلود کرده و روی کامپیوتر خود ذخیره نمایید. نکته قابل توجه این است که همه این سایت ها به عنوان سایت دانلود از اینستاگرام فعالیت دارند اما برخی از آنها تنها می توانند به عنوان سایت دانلود عکس مورد استفاده قرار بگیرند و امکان دانلود پست ویدیویی از اینستاگرام از سایت های عنوان شده وجود ندارد. با توجه به اینکه سایت دانلود از اینستا یک روش سریع و در عین حال ساده برای دانلود فیلم و عکس از اینستاگرام به شمار می رود، در این مقاله از میزبان فا مگ تصمیم گرفتیم به معرفی سایت های دانلودر اینستا پرداخته و نحوه فیلم و عکس از آنها را به شما آموزش دهیم. پس اگر شما نیز به دنبال آشنایی با بهترین سایت های دانلود از اینستا بوده و تمایل دارید با نحوه استفاده از آنها بیشتر آشنا شوید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

موضوعاتی که در این مقاله به آنها پرداخته خواهد شد، به شرح ذیل است:

سایت دانلود از اینستا چیست؟

مطمئناً خیلی از اوقات برای شما نیز پیش آمده است که در حال گشت و گذار در اینستاگرام خود هستید که ناگهان با یک محتوای بسیار مفید رو به رو می شوید. در چنین حالتی قطعا به این فکر می افتید که چگونه پست مورد نظر خود را ذخیره کنید تا بتوانید بارها و بارها آن را مشاهده کرده یا اینکه بخشی از آن را در پست خود مورد استفاده قرار دهید. در چنین شرابطی تنها چیزی که شما به آن نیاز دارید، استفاده از سایت دانلود پست از اینستاگرام است. با استفاده از این سایت ها شما می توانید پست های عکسی یا ویدیویی مورد نظر خود را به راحتی و بدون هیچگونه افت کیفیتی و به صورت کاملاً رایگان دانلود نمایید. در واقع در تعریف سایت دانلود از اینستا می توان گفت که این سایت ها در واقع یک پلتفرم آنلاین هستند که کاربران خود این امکان را می دهند تا بتوانند پست های مورد نظر خود در اینستاگرام را دانلود نمایند. موضوعی که لازم است در زمینه سایت های دانلود از اینستاگرام به خاطر داشته باشید این است که دانلود از این سایت ها به هیچ عنوان محدودیتی ندارد و شما می توانید هر تعداد ویدیویی که تمایل دارید را به راحتی و به صورت رایگان دانلود نمایید. ????

????⚫ نکته: لازم است توجه داشته باشید که در ادامه چندین سایت دانلود از اینستا معرفی خواهد شد که به دلیل محدودیت هایی موقعیتی که وجود دارد، نیاز است از برنامه های تغییر آی پی استفاده نمایید.

آموزش دانلود پست از اینستاگرام از سایت

همانطور که پیش تر نیز اشاره شده سایت دانلود از اینستا یکی از بهترین روش هایی موجود برای دانلود پست از اینستاگرام به شمار می رود. در حال حاضر سایت های دانلودر اینستا بسیار زیاد بوده و شما می توانید برحسب نیاز خود از آنها استفاده نمایید. در ادامه قصد داریم به معرفی چندین سایت دانلود از اینستاگرام پرداخته و نحوه کار با آنها را به شما آموزش دهیم. سایت های دانلود از اینستا پیشنهادی ما عبارتند از:

 1. سایت دانلود از اینستا downloadgram
 2. سایت دانلود پست اینستاگرام saveinsta
 3. سایت دانلود از اینستاگرام instaspy
 4. سایت دانلودر اینستا instasave
 5. دانلود پست از اینستاگرام از سایت igram
 6. سایت دانلود از اینستا toolzu

در ادامه هر یک از این سایت ها را به صورت مجزا بررسی کرده و نحوه استفاده از آنها را به شما آموزش خواهیم داد.

1. سایت دانلود از اینستا downloadgram

DownloadGram اولین سایتی است که قصد داریم به شما معرفی نماییم. دانلودگرام در واقع یک سایت طراحی شده جهت دانلود عکس و فیلم از اینستاگرام است. این سایت بدون نیاز به نصب برنامه جانبی امکان دانلود از اینستاگرام را برای کاربران فراهم می کند. فرآیند دانلود در این روش بسیار آسان است و در ادامه به صورت گام به گام نحوه دانلود پست از اینستاگرام از این سایت را به شما آموزش خواهیم داد.

 1. در اولین گام شما باید وارد سایت downloadgram شوید.
 2. در گام بعدی با صفحه ای همانند تصویر زیر رو به رو خواهید شد که دارای یک فیلد مشخص برای وارد کردن لینک پست مورد نظرتان است.
  سایت دانلود پست اینستاگرام
 3. در این مرحله شما باید وارد صفحه اینستاگرام خود شده و سپس روی علامت 3 نقطه قرار گرفته در بالای سمت راست صفحه کلیک نمایید. سپس منویی به صورت پاپ آپ به شما نمایش داده می شود که لازم است از میان گزینه های موجود، گزینه Copy Link را انتخاب نمایید تا لینک مربوط به پست مورد نظر در کلیپ بورد شما ذخیره شود.
  سایت دانلود عکس اینستاگرام
 4. حال مجدداً به وب سایت دانلود از اینستا downloadgram مراجعه کرده و سپس در فیلد مشخص شده کلیک راست نمایید. پس از آن همانند تصویر زیر منویی به شما نشان داده می شود که باید گزینه Paste را انتخاب کنید.
  سایت دانلود ویدیو از اینستا
 5. بعد از وارد شدن لینک در فیلد مورد نظر، روی دکمه Download now کلیک نمایید تا فرآیند دانلود آغاز شود.
  سایت دانلود فیلم از اینستاگرام
 6. بدین ترتیب این سایت دانلودر اینستا به راحتی پست های مربوط به لینک وارد شده را شناسایی کرده و به شما نشان می دهد. در نظر داشته باشید که این سایت ها تمامی پارت های مختلف یک پست را نشان می دهند. در این مرحله شما می توانید همانند تصویر زیر روی گزینه download قرار گرفته در زیر در پارت کلیک کنید تا دانلود شود.
  دانلود پست از اینستاگرام از سایت

2. سایت دانلود پست اینستاگرام saveinsta

دومین سایت دانلود از اینستا که قصد داریم در این مقاله به آن بپردازیم، سایت دانلود Saveinsta است. به منظور استفاده از این وبسایت شما باید مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. در اولین مرحله شما باید به وب سایت Saveinsta مراجعه نمایید.
 2. پس از ورود به سایت با صفحه ای همانند تصویر زیر مواجه خواهید شد که همانند نمونه قبلی دارای یک فیلد برای جستجو می باشد.
  سایت دانلود از اینستا خصوصی
 3. شما باید مطابق با روشی که در قسمت قبل اشاره شد، وارد اینستاگرام شده و بعد از انتخاب علامت 3 نقطه قرار گرفته در بالای سمت راست پست و انتخاب گزینه Copy Link به راحتی لینک پست مورد نظر خود را کپی نمایید.
  لینک سایت دانلود از اینستا
 4. سپس دوباره وارد سایت Saveinsta شده و فیلد موجود کلیک راست نمایید. حال از میان گزینه هایی که نمایش داده می شود، گزینه Paste را انتخاب نمایید. در ادامه نیز روی دکمه Download now کلیک کنید تا دانلود پارت های مختلف پست مورد نظرتان آغاز شود.
  سایت دانلود از اینستاگرام
 5. در آخر نیز صفحه ای همانند تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد که تمامی پارت های پست مورد نظر و لینک دانلود آنها به شما نشان داده می شود. در این مرحله تنها کافی است روی لینک Download قرار گرفته در زیر هر پارت کلیک نمایید تا دانلود شود.
  سایت دانلود از اینستا بدون لاگین

3. سایت دانلود از اینستاگرام instaspy

سومین سایت دانلود از اینستا که در این مقاله به آن می پردازیم، سایت instaspy است. اگر تمایل دارید از این سایت برای دانلود پست از اینستاگرام از سایت استفاده کنید، لازم است مراحل زیر را دنبال نمایید:

 1. در ابتدا لازم است وارد وب سایت instaspy شوید.
 2. حال در گام بعدی و با مراجعه به سایت دانلود از اینستا instaspy با صفحه ای همانند تصویر زیر رو به رو می شوید که از 4 زبانه اصلی تشکیل شده است. اگر به عنوان سایت دانلود عکس اینستاگرام به این وبسایت مراجعه کردید که در زبانه ابتدایی باقی بمانید. در غیر این صورت زبانه دوم را انتخاب کنید تا فیلد دانلود فیلم از اینستاگرام به شما نشان داده شود.
  سایت دانلود فیلم از اینستاگرام
 3. سپس به صفحه اینستاگرام خود و پست مورد نظرتان مراجعه کرده و علامت 3 نقطه قرار گرفته در بالای سمت راست پست را انتخاب کرده و در نهایت گزینه Copy link را انتخاب نمایید.
  دانلود پست از اینستاگرام از سایت
 4. حال در سایت دانلود از اینستا instaspy کافی است در فیلد مشخص شده راست کلیک کرده و سپس گزینه Paste را انتخاب نمایید. در نهایت نیز با کلیک روی دکمه Get فرآیند دانلود آغاز می شود.
  سایت دانلودر اینستا
 5. در این مرحله همانند تصویر زیر تمامی پارت های یک پست اینستاگرام به شما نشان داده می شود که تنها کافی است روی دکمه Download قرار گرفته در زیر هر پارت کلیک کنید، تا دانلود شده و روی کامپیوتر شما ذخیره شود.
  سایت دانلود ویدیو از اینستا

4. سایت دانلودر اینستا instasave

حال نوبت به سایت instasave و آموزش نحوه دانلود پست از اینستاگرام از این سایت می رسد. اگر قصد دارید از وب سایت isntasave استفاده کنید باید مراحل زیر را به صورت گام به گام دنبال نمایید:

 1. در اولین مرحله شما باید به وب سایت isntasave مراجعه نمایید.
 2. در این مرحله با صفحه ای همانند تصویر زیر رو به رو خواهید شد که همانند نمونه های قبلی دارای یک فیلد جستجو می باشد.
  سایت دانلود از اینستا
 3. حال زمان آن می رسد تا به پیج اینستاگرام خود مراجعه کرده و پست مورد نظرتان را باز نمایید. اکنون زمان آن می رسد تا روی علامت 3 نقطه قرار گرفته در بالای سمت راست صفحه کلیک کرده و سپس از میان منوهایی که به صورت پاپ آپ نمایش داده می شود گزینه Copy link را انتخاب نمایید.
  سایت دانلود عکس اینستاگرام
 4. اکنون لازم است به وب سایت instasave مراجعه کرده و سپس روی فیلد جستجو موجود کلیک راست نمایید. بدین ترتیب منویی به شما نمایش داده می شود که به منظور استفاده از این سایت دانلود از اینستا باید روی گزینه Paste کلیک کرده و سپس دکمه Download now را انتخاب نمایید.
  سایت دانلود از اینستاگرام
 5. بدین ترتیب تمامی پارت های پست مورد نظر شما نمایش داده می شود که تنها با کلیک روی گزینه Download امکان دانلود تمامی یا هر یک از پارت هایی که تمایل دارید را پیدا خواهید کرد.
  سایت دانلود پست اینستاگرام

5. دانلود پست از اینستاگرام از سایت igram

سایت دانلود از اینستا بعدی که قصد داریم در این مقاله به آن بپردازیم، سایت igram است. به منظور استفاده از این وب سایت شما باید به شکل زیر اقدام نمایید:

 1. در اولین گام شما باید به وب سایت igram مراجعه نمایید.
 2. سپس در مرحله بعد صفحه زیر به شما نشان داده می شود که دارای فیلد مربوط به دانلود پست از اینستاگرام از سایت igram است.
  سایت دانلودر اینستا
 3. اکنون به روال نمونه های قبل زمان آن می رسد که به پیج اینستاگرام خود مراجعه کرده و روی علامت 3 نقطه قرار گرفته در بالای سمت راست صفحه کلیک کنید تا منو جدیدی به صورت پاپ آپ به شما نمایش داده شود. در نهایت نیز گزینه Copy link را انتخاب نمایید.
  سایت دانلود از اینستا خصوصی
 4. حال مجدداً وارد سایت igram شده و روی فیلد جستجو موجود راست کلیک کرده و سپس گزینه Paste را انتخاب نمایید. بعد از اینکه لینک در فیلد مشخص شده قرار گرفت، کافیست روی دکمه Download کلیک کنید تا فرآیند دانلود پست اینستاگرام تعیین شده آغاز شود.
  لینک سایت دانلود از اینستا
 5. همانطور که در تصویر زیر نیز می بینید، تمامی پارت های یک پست به صورت مجزا به شما نمایش داده می شود و شما می توانید با کلیک روی دکمه Download قرار گرفته در زیر هر یک از آنها فایل mp4 آن را دانلود نمایید.
  سایت دانلود ویدیو از اینستا

6. سایت دانلود از اینستا toolzu

در آخر نوبت به سایت toolzu و بررسی نحوه استفاده از این سایت دانلود از اینستا می رسد. اگر قصد دارید از سایت toolzu برای دانلود فیلم و عکس از اینستاگرام بدون لاگین استفاده نمایید، لازم است مطابق با مراحل عنوان شده پیش بروید:

 1. اولین اقدامی که باید برای دانلود پست از اینستاگرام از سایت بدون لاگین داشته باشید، ورود به وب سایت toolzu است.
 2. با ورود به این وب سایت با صفحه ای همانند تصویر زیر مواجه خواهید شد که فرآیند دانلود از سایت دانلود اینستاگرام در همین صفحه باید پیگیری شود. در این صفحه 5 زبانه مختلف نشان داده می شود که امکان دانلود فیلم، عکس، استوری، پروفایل و ویدیوهای igtv را به شما ارائه می دهد. به منظور دانلود ویدیو از اینستاگرام از سایت شما باید زبانه دوم یا همان Download Video را انتخاب نمایید.
  دانلود از اینستا سایت آنلاین
 3. سپس زمان آن می رسد که به پیج اینستاگرام خود و پست مورد نظر مراجعه کرده و سپس روی علامت 3 نقطه قرار گرفته در بالای سمت راست صفحه کلیک نمایید. در نهایت نیز از میان منوهایی که نمایش داده می شود، گزینه Copy link را انتخاب کنید.
  دانلود از اینستا از طریق
 4. حال روی فیلد موجود کلیک راست کرده و با کلیک روی گزینه Paste لینک کپی شده را در فیلد قرار دهید. در نهایت نیز با کلیک روی دکمه Download فرآیند دانلود پست مورد نظر را آغاز نمایید.
  سایت دانلود از اینستا
 5. در نهایت تمامی پارت های پست انتخابی شما به صورت کامل نمایش داده می شود و شما می توانید با کلیک روی دکمه Download قرار گرفته در پایین هر یک از آنها به راحتی آنها را دانلود کرده و روی کامپیوتر خود ذخیره نمایید.
  سایت دانلود ویدیو از اینستا

پاسخ به مهم ترین سوالات شما در مورد سایت دانلود از اینستا

 • آیا امکان دانلود یکجا تمامی پست های یک پیج خاص وجود دارد؟
  بله. شما می توانید از افزودنی کروم Downloader for Instagram برای این امر استفاده نمایید.
 • آیا برای استفاده از سایت دانلود از اینستا به برنامه تغییر آیپی نیاز است؟ 
  سایت های دانلود از اینستاگرام معرفی شده در این مقاله بدون نیاز به برنامه تغییر آیپی نیز پاسخگو هستند اما در نهایت ممکن است گاهاً نیاز به استفاده از برنامه تغییر آیپی برای این امر نیز وجود داشته باشد.
 • آیا باید نام کاربری و پسورد خود را نیز برای استفاده از سایت دانلود از اینستا ثبت نمایید؟
  خیر. عملکرد وب سایت های دانلود پست از اینستاگرام به گونه ای است که شما بدون نیاز به وارد کردن اطلاعات اکانت خود و تنها با استفاده از لینک پست مورد نظر می توانید آن را دانلود و ذخیره نمایید.
 • آیا سایت های دانلود از اینستا ایمن هستند؟
  بله. شما تنها با کپی کردن لینک پست مورد نظر می توانید به راحتی آن را دانلود کرده و این سایت ها شناخته شده هستند و به شکلی طراحی شده اند که امنیت اطلاعات وارد شده را تضمین می کنند.
 • آیا بعد از دانلود پست از اینستاگرام از سایت شاهد افت کیفیت ویدیو یا عکس دانلود شده هستیم؟
  خیر. عملکرد سایت های دانلود از اینستا به شکلی است که بدون هیچگونه افت کیفیتی می توانید ویدیوها و عکس های مورد نظر خود را دانلود کنید.
 • آیا تنها در این سایت ها امکان دانلود فیلم و عکس وجود دارد؟
  خیر. به عنوان مثال شما می توانید با استفاده از وب سایت Toolzu استوری و پروفایل را نیز دانلود نمایید.
 • آیا امکان دانلود پست های پیج های خصوصی نیز توسط سایت های دانلود از اینستا وجود دارد؟
  بله. اما توجه داشته باشید که باید پیج مورد نظر را دنبال کرده باشید. در غیر این صورت امکان کپی کردن لینک پست های آن پیج برای شما وجود نخواهد داشت.

سایت دانلود از اینستاگرام یک روش بسیار مناسب برای دانلود از اینستاگرام بدون لاگین است. در واقع در این روش شما به سایت دانلودر اینستا مراجعه کرده و سپس با استفاده از این سایت ها و بدون نیاز به لاگین کردن تنها با استفاده از لینک پست مورد نظر خود می توانید به راحتی برای دانلود پست از اینستاگرام از سایت اقدام نمایید. در این مقاله از میزبان فا مگ به معرفی 6 سایت دانلود پست از اینستاگرام پرداختیم که با استفاده از آنها می توانید به راحتی برای دانولد فیلم یا عکس های پست شده در اینستاگرام استفاده نمایید. امیدواریم که این آموزش برای شما مفید واقع شده باشد و با استفاده از آن به شکلی مناسب با سایت های دانلود فیلم از اینستاگرام آشنا شده و بتوانید از این سایت ها به شکلی مناسب استفاده نمایید. در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهامی در خصوص مطالب عنوان شده در این مقاله می توانید از طریق بخش دیدگاه های همین مقاله با ما همراه باشید.

آموزش رایگان اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید