مجله اینترنتی

زلنسکی: ما به پوتین و مسکو حمله نمی‌کنیم


۱۳۰۸۱۶۲
رئیس‌جمهور اوکراین منکر دست داشتن این کشور در حمله پهپادی شب گذشته به کاخ کرملین روسیه شد.

مهر به نقل از شبکه الجزیره: رئیس‌جمهور اوکراین به حمله پهپادی به کاخ ریاست‌جمهوری روسیه واکنش نشان داد.

«ولودیمیر زلنسکی» رئیس‌جمهور اوکراین امروز چهارشنبه و در واکنش به حمله پهپادی به کاخ کرملین اعلام کرد: ما برای بازپس‌گیری سرزمین‌های خود می‌جنگیم و به آنچه در روسیه رخ می‌دهد، اهمیتی نمی‌دهیم.

زلنسکی: ما به پوتین و مسکو حمله نمی‌کنیم

رئیس‌جمهور اوکراین تاکید کرد: ما به پوتین یا مسکو حمله نمی‌کنیم، اما در سرزمین خود می‌جنگیم.

زلنسکی برخلاف واقعیت‌های میدان نبرد مدعی شد که روسیه هیچ پیروزی در میدان جنگ به دست نیاورده است و در خود توان اشغال اوکراین را نمی‌بیند.

رئیس‌جمهور اوکراین در ادامه ادعاهایش افزود که پوتین چیزی برای تبلیغ خود در مقابل مردمش ندارد، بنابراین ما را به حمله به مسکو متهم می‌کند.

علاوه بر زلنسکی، دبیر کمیته روابط خارجی پارلمان اوکراین نیز در واکنش به حمله پهپادی به کاخ ریاست‌جمهوری روسیه اعلام کرد: حمله به کرملین به نفع کشور ما نیست.

این مقام پارلمانی اوکراین تاکید کرد که اوکراین به طور کامل هرگونه ارتباط با حمله به کرملین را تکذیب می‌کند.

پیش از این دفتر ریاست‌جمهوری روسیه اعلام کرد «تروریست‌های رژیم کی‌یف شامگاه سه‌شنبه در حمله و تلاشی شکست‌خورده قصد داشتند با دو پهپاد انتحاری کامیکازه، محل اقامت ریاست‌جمهوری در کاخ کرملین را هدف قرار دهند.»

دولت روسیه این اقدام ارتش اوکراین را «اقدامی تروریستی» اعلام کرده و افزود: این پهپادها با استفاده اقدامات جنگ الکترونیکی، سرنگون شدند و هیچ کسی در این حادثه آسیب ندیده و خسارت ایجاد نشده است.»

چه زمانی طلا بخرم؟

تکنیک‌های دریافت سود روی طلا (+ پیش بینی قیمت طلا) رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

دیدگاهتان را بنویسید