مجله اینترنتی

دانلود تلگرام و آموزش نصب و استفاده از telegram به صورت ویدیویی

دانلود تلگرام و نصب تلگرام روی ویندوز یا گوشی موبایل برای پیامرسانی و ارسال فایل ضروری است. تلگرام یکی از نرم افزارهای پیامرسان بسیار محبوب در دنیای دیجیتال است که بالغ بر 500 میلیون کاربر فعال دارد. اگر شما هم می پرسید چگونه تلگرام نصب کنیم باید بگوییم مراحل نصب تلگرام روی ویندوز با مراحل نصب تلگرام روی گوشی کمی تفاوت دارد. در این سری از آموزش های میزبان فا مگ تصمیم داریم ابتدا مراحل نصب تلگرام برای ویندوز و سپس نصب telegram روی موبایل را تشریح کنیم. برخی کاربران سوال می پرسند که امکان دانلود تلگرام اصلی فارسی وجود دارد؟ باید بگوییم خیر. بعد از نصب telegram خواهید دید که زبان آن به صورت پیش فرض انگلیسی است اما می توانید زبان آن را به فارسی تغییر دهید. پس اگر به دنبال راهنمای دانلود تلگرام و نصب تلگرام روی کامپیوتر یا موبایل هستید تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

مباحثی که در راهنمای آموزشی دانلود telegram و نصب تلگرام روی ویندوز و موبایل می آموزید به شرح زیر است:

  • دانلود تلگرام
  • نصب تلگرام در گوشی
  • ساخت اکانت تلگرام
  • نصب تلگرام برای کامپیوتر

دانلود تلگرام

دانلود تلگرام برای ویندوز و همچنین امکان دانلود تلگرام برای اندروید و سایر سیستم عامل ها میسر است. بهتر است که تلگرام را از وبسایت رسمی به آدرس telegram.org و به صورت مستقیم دانلود کنید. شایان ذکر است برخی کاربران می پرسند دانلود تلگرام فارسی 2021 به چه شکل است؟ باید در نظر داشته باشید در وبسایت رسمی تلگرام همواره آخرین نسخه نرم افزار قابل دانلود می باشد و از طرفی شما بعد از نصب تلگرام می توانید در خصوص تغییر زبان برنامه اقدام کنید.

نصب تلگرام

نصب تلگرام و مراحل مرتبط با آن به این موضوع بستگی دارد که سیستم عامل مورد استفاده شما چیست و تمایل دارید چه نسخه ای از تلگرام را دانلود و نصب کنید. امکان دانلود تلگرام برای اندروید و دانلود تلگرام برای مک و همچنین دانلود و نصب تلگرام برای ویندوز و لینوکس فراهم می باشد. بر همین اساس در صفحه اصلی وبسایت رسمی تلگرام شما با چهار گزینه زیر مواجه خواهید شد و می بایست براساس سیستم عامل یکی از آنها را دانلود کنید:

در صورتی که پس از دانلود تلگرام و ساخت اکانت تلگرام پشیمان شدید می توانید به کمک راهنمای ویدیویی زیر در خصوص حذف اکانت تلگرام اقدام کنید.

آموزش ویدیویی دیلیت اکانت تلگرام

دانلود تلگرام و نصب تلگرام روی موبایل یا کامپیوتر جهت پیامرسانی و تعامل بسیار کاربردی است. بهتر است جهت دانلود مستقیم تلگرام اصلی به وبسایت رسمی این برنامه مراجعه شود. در نظر داشته باشید امکان دانلود telegram برای تمامی سیستم عامل ها فراهم است اما امکان ساخت اکانت تلگرام تنها از طریق موبایل و تبلت صورت می گیرد و در سیستم عامل هایی همچون ویندوز امکان نصب تلگرام و لاگین به اکانتی که قبلا ساخته اید وجود دارد. با توجه به شرایط فعلی و عدم دسترسی به تلگرام نصب تلگرام ضد فیلتر و تلگرام غیر رسمی را پیشناهد نمی کنیم. در صورت تمایل به نصب تلگرام فارسی ابتدا به دانلود مستقیم تلگرام از وبسایت رسمی اقدام نموده و سپس زبان این برنامه را تغییر دهید. در این آموزش سعی کردیم به این موضوع بپردازیم که چگونه تلگرام نصب کنیم و در نهایت ساخت اکانت تلگرام را مورد بررسی قرار دادیم. شما از چه نرم افزاری جهت پیامرسانی استفاده می کنید؟

آموزش رایگان شبکه های اجتماعی

دیدگاهتان را بنویسید