مجله اینترنتی

خسرو حیدری: شرایط تیم‌ها اصلا مساوی نبود

۱۳۱۲۸۱۳

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ – ۲۳:۰۷

مربی استقلال با انتقاد از عدم ثبات باشگاه استقلال در این سال‌ها گفت: متاسفانه شرایط برای رقابت تیم‌ها در لیگ برتر یکسان نیست.

ایسنا: مربی استقلال با انتقاد از عدم ثبات باشگاه استقلال در این سال‌ها گفت: متاسفانه شرایط برای رقابت تیم‌ها در لیگ برتر یکسان نیست.

 استقلال، خسرو حیدری مربی تیم استقلال تهران، درباره پیروزی پر گل آبی پوشان مقابل تراکتور سازی گفت:  فکر کنم برای تیم ما عقده‌ شده بود که با همه مشکلاتی که داشتیم و هیچ‌کس هم کمک نکرد، لیگ را خوب تمام کنیم که واقعا دم این بچه‌ها گرم که با این همه سختی امروز بازی بسیار خوبی انجام دادند تا لیگ را خوب تمام کنیم.

او ادامه داد: بازی بسیار مهمی با نساجی داریم که امیدوارم این بازی انگیزه‌ای برای بازیکنان ما باشد تا بازی با نساجی را خوب به پایان برسانیم.

حیدری در پاسخ به این سوال که آیا به دنبال گرفتن انتقام از پرسپولیس در فینال جام حذفی هستند؟ اظهار کرد: داربی را ما نباختیم چون پنالتی ما را نگرفتند. این‌ها برای ما عادی شده است چون همواره مشکلات بسیار زیادی داشته‌ایم.

او تاکید کرد: استقلال واقعا باید به ثبات برسد چون با این نتایجی که گرفتیم، نشد به هدف خود برسیم. با این همه مشکلات اعم از تغییر مدیرعامل، مسائل مالی و … که داریم، فصل خیلی خوبی بود. به نظر من، قهرمان استقلال است. 

مربی استقلال گفت: شرایط برای تیم‌ها اصلا مساوی نبود. بازیکنان پرسپولیس تا امروز ۷۵ درصد گرفته‌اند و بازیکنان ما ۴۰ درصد هم نگرفته‌اند. شرایط مساوی نبود و مشکلات دیگری هم داشتیم که فکر کنم بعد از هر بازی بازیکنان ما به جای آنکه درباره بازی صحبت کنند درباره مشکلات حرف زدند.

او با اشاره به بر هم خوردن تمرکز بازیکنان استقلال در طول فصل نیز گفت: بازیکن تا یک جایی می‌تواند بی دغدغه بازی کند و تمام توانش را بگذارد. از یک جا به بعد، ما مربیان هم نمی‌توانیم به بازیکنان انگیزه بدهیم. بعد از بازی با مس کرمان به بازیکنان گفتیم تا اینجا آمده‌اید و باید خوب تمام کنید. حتی مس رفسنجان را هم در رفسنجان شکست دادیم با اینکه در زمین خود تیم قدرتمندی است. این بازی هم از جان مایه گذاشتند.

حیدری تصریح کرد: از مسئولان می‌خواهیم همه چیز عادلانه باشد و اگر شرایط عادلانه فراهم شود کیفیت استقلال چیزی است که امروز دیدید. از آقای کریمی می‌خواهیم شرایط را بهتر کنند. آقای کریمی در فضای مجازی گفتند که می‌خواهند با ساپینتو تمدید کنند که این موضوع را به فال نیک می‌گیریم.

او افزود: استقلال باید به ثبات برسد. پارسال تیم قهرمان شد ولی سرمربی عوض شد. امسال هم در حال حاضر تیم به یک ثبات نسبی رسیده و باید همین نفرات بمانند. الان تراکتور با خمس سه ساله بسته و امیدوارم ما هم به ثبات برسیم و ساپینتو هم بماند. باید تلاش‌هایی صورت بگیرد تا این سرمربی خوب با تیم بماند.

خسرو حیدری با اشاره به شرایط بسیار بد امکانات استقلال نیز گفت: نفراتی چون ساپینتو مربیان حرفه‌ای هستند که با دیدن شرایط استقلال “هنگ” می‌کنند. ساپینتو وقتی امکانات مس رفسنجان را دید تعجب کرده بود و می‌گفت چرا استقلال با این تاریخ چنین چیزی ندارد. امیدوارم این شرایط استقلال اصلاح شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید