درصورتی که برای داشتن یک سایت هنوز سردرگم هستید و واقعا نمی دانید که چه موضوعی برای سایت خودتان انتخاب کنید و یا هنوز مطمئن نیستید که آیا می توانید از سایت درآمد کسب کنید، می توانید یک مشاوره رایگان با هم داشته باشیم.

ما به غیر از اینکه برای شما سایت طراحی میکنیم، مشاوره رایگان می دهیم که از سایت خودتان کسب درآمد کنید

برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید ( مشاوره چگونه از سایت اینترنتی درآمد کسب کنیم؟ – سایت داشتن چه فوایدی دارد؟ – چقدر باید هزینه کنم؟ – چگونه می توانم بدون ریسک کسب و کار اینترنتی خودم را راه اندازی کنم؟ و … هر سوالی که در ذهنتان دارید را پاسخ می دهیم پس اصلا نگران نباشید )

[gravityform id=14 title=false description=false ajax=true]

طراحی سایت ، ادمین پیج اینستاگرام توسط دیسلر با پلن های متفاوت به شرح زیر می باشد (محتوا پشتیبانی سایت اینستاگرام )در این بخش از خدمات اینترنتی دیسلر قصد داریم پیشنهاد سفارش استفاده از طراحی سایت و طراحی سایت و پشتیبانی سایت وردپرس برای سایت اینترنتی خودتان را برایتان ارائه دهیم.

(طراحی سایت و پشتیبانی سایت، پشتیبانی سایت وردپرس )

سایت وردپرس بهترین CMS است. بنابراین طراحی سایت و پشتیبانی سایت وردپرس بیشتر در دیسلر انجام می شود. محتوا سازی یونیک در کنار بهینه سازی سایت ورد پرسی شما باعث بهتر شدن سایت شما در بین رقبایتان می شود.( محتوا پشتیبانی سایت اینستاگرام )

چرا باید برای دریافت خدمات پشتیبانی سایت ورد پرس از دیسلر استفاده کنیم؟

به صورت تیتر وار به نکاتی برای توضیح اینکه چرا باید از خدمات طراحی سایت دیسلر استفاده کنیم اشاره می کنیم و سپس به توضیحات دقیق هر بخش می پردازیم.

– دیسلر به مشتریان خود تا رسیدن به درآمد زایی مشاوره رایگان و راهنمایی می دهد.

– دیسلر محتوای یونیک و هدفمند و حرفه ای برای شما تولید می کند.

– تامین امنیت سایت شما توسط دیسلر.

– دیسلر امکانات پولی را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد.

– دریافت نماد اعتماد الکترونیک برای سایت شما بدون نیاز به داشتن مجوز صنفی و یا پروانه کسب کاملا قانونی.

– دریافت درگاه پرداخت الکترونیکی برای سایت شما بدون نیاز به نماد اعتماد الکترونیک ویا حتی بدون نیاز به داشتن به مجوز به صورت کاملا قانونی.

نکاتی در مورد خدمات دیجیتال مارکتینگ در یک جمله برای هر مورد باید بدانیم:

( تولید محتوا و پشتیبانی سایت ورد پرس ، طراحی سایت و پشتیبانی سایت وردپرس ، سئو سایت ورد پرس ، ادمین پیج اینستاگرام از جمله خدمات بسیار مهم در حوزه خدمات دیجیتال مارکتینگ می باشد. که باعث تعیین میزان تعداد مشتریان شما می شود.)

تولید محتوا مهم ترین شاخصه برتری شما در بین رقابیتان می باشد. پس محتوا سازی اصولی و گوگل پسند را دسته کم نگیرید

طراحی سایت و پشتیبانی سایت برای مشتریان دیسلر بیشتر به صورت وردپرس می باشد. که تلفیقی از زبان php و html و cms می باشد.پشتیبانی سایت به معنای رفع خطاهای سایت وردپرس و کد نویسی در بک اند سایت ورد پرس می باشد.

شما برای اینکه بتوانید مشتری بیشتری جذب داشته باشید نباید از شبکه های اجتماعی و سوشال مدیا مثل اینستاگرام غافل شوید. بنابراین این موضوع بسیار مهم است که بتوانید یک ادمین اینستاگرام بسیار حرفه ای برای پیج اینستاگرام خود تعیین کنید. که علاوه بر بردن پیج اینستاگرام شما به اکسپلور و افزایش تعداد لایک و کامنت و افزایش میزان اینگیجکنت یا همان تعامل کابران با پیج اینستاگرام شما، تعداد بیشتری مشتری برای شما جذب کند.

اینستاگرام مهم ترین سوشال مدیای حال حاظر جهان بعد از فیس بوک برای کسب و کار ها برای جذب مشتری می باشد. بنابراین باید بتوانیم دقت داشته باشیم برای اینستاگرام کاری شما که باید به صورت بیزینسی باشد یک ادمین حرفه ای انتخاب کنید. محتوا پشتیبانی سایت اینستاگرام

دقت داشته باشید در ابتدای راه شما باید یک سایت ورد پرس برای خودتان داشته باشید، که این کار را متخصصین دیجیتال مارکتینگ دیسلر برای شما یک سایت وردپرسی طراحی می کنند

سایت ورد پرس قطعا از سایت های دیگری مثل جوملا و غیره بهتر هستند.چون سایت وردپرس نسبت به سایر سایت های محتوای آماده یا همان CMS آماده بهینه تر و سرغت بیشتری دارند. (محتوا پشتیبانی سایت اینستاگرام )محتوا پشتیبانی سایت اینستاگرام

پشتیبانی کردن برای سایت ورد پرس مهم ترین بخش روند به مشکل نخوردن سایت شما می باشد

محتوای متنی و محتوای یونیک ویدیویی و محتوای غیر تکراری وویس برای سایت برای سایت ورد پرس خود تولید کنید.ادمین اینستاگرام برای پیج اینستاگرامی شما نقشی تعیین کننده برای رفتن پست های شما به اکسپلور و افزایش بازدید استوری شما دارد.البته توجه داشته باشید که ریلز در اینستاگرام بازدید بیشتری خواد گرفت و ویو شما و تعداد لایک و کامنت شما افزایش می یابد.محتوا پشتیبانی سایت اینستاگرام

تعیین پشتیبانی سایت برای سایت های ورد پرسی را حتما در نظر بگیرید.

طراحی سایت و پشتیبانی سایت ورد پرسی باید با گرافیک خوب و بک اند و فرانت اند مناسب همراه باشد. تا هم در موضوع فنی برای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوی گوگل و بینگ و یاهو و هم برای موضوع زیبایی بصری و گرافیکی از زیبایی بهره مند باشد.

?راه اندازی کیف پول حرفه ای برای سایت شما.

?راه اندازی ثبت نام حرفه ای با شماره موبایل برای کاربران.

?سایت شما را در نتایج جستجوی گوگل نمایش می دهیم.

?دیسلر سایت شما را در نقشه گوگل نشان می دهد.

?پیج اینستاگرام شما را برای جذب مشتری واقعی در سایت قرار می دهیم.

و امکانات بسیار زیاد دیگری که دیسلر به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد.

تولید محتوا و پشتیبانی سایت

دیسلر به مشتریان خود مشاوره رایگان و راهنمایی می دهد

 

لزوما همه شرکت های طراحی سایت و پشتیبانی سایت لزوما به فکر آینده کسب و کار شما نیستند. برای آن ها فقط مهم این است که سفارش طراحی سایت و پشتیبانی سایت و یا پشتیبانی و یا تولید محتوای سایت شما را انجام دهند. و حالا اگر شما از سایتتان درآمدی بدست بیاورید یا بدست نیاورید برای این شرکت ها موضوع مهمی نیست.

در دیسلر اما موضوع فرق می کند. برای ما اهمیت دارد که شما از سایتی که برایتان طراحی کرده ایم. و یا اینکه برای سایت شما محتوا تولید کرده ایم. ما پشتیبانی سایت شما را در اختیار میگیریم، تا شما بدون مشکل به درآمد برسید.

پس با خیالی راحت به تیم حرفه ای دیسلر اعتماد داشته باشید و همه کارها را به ما بسپارید.

(تولید محتوا و پشتیبانی سایت)

ولی در اینجا یک سوال خیلی مهم به وجود میاد !

دیسلر در مسیر محتواسازی و پشتیبانی برای سایت شما چگونه به مشتریان خود کمک می کند که به درآمد زایی برسند؟محتوا پشتیبانی سایت اینستاگرام

  • دیسلر نمونه کارهای بسیار موفقی دارد. ما نمونه هایی داریم که به درآمدزایی بسیار زیادی رسیده اند. ( مشاهده نمونه کارها ) پس این موضوع بیانگر این است که عملکرد سایت دیسلر برای سایت ها موفقیت آمیز بوده است.
  • تیم ما ( حرفه ای ترین متخصصین دیجیتال مارکتر ) تا رساندن سایت شما به درآمدزایی، در کنارتان هستند.
  • 24 ساعته می توانید سوالات خود را از تیم حرفه ای متخصص دیجیتال مارکتینگ دیسلر بپرسید.
  • تیم حرفه ای دیسلر قبل از شروع همکاری با شما به تحقیق در مورد کسب و کار شما می پردازد. و یک جلسه بین تمامی همکاران متخصص دیجیتال مارکتر دیلسر برگزار می شود. که برای شما برنامه ریزی می کنند که چگونه با کمترین هزینه به درآمد زایی برسید. ( اگر دقت کنید متوجه می شوید که کمتر شرکتی اینگونه برای مشتریان خود احترام و ارزش قائل نمی شود)
  • دیسلر برای تک تک مشتریان خود به صورت رایگان برنامه ریزی حرفه ای اختصاصی انجام می دهد.

تولید محتوای غیر تکراری و یونیک و حرفه ای برای سایت شما

در صورتی که میخواهید واقعا حرفی برای گفتن داشته باشید و در کنار رقبایتان بدرخشید باید محتوا بسازید. به همین دلیل است که بیل گیتس می گوید که محتوا پادشاه است.

تولید محتوا پشتیبانی سایت | محتوا | طراحی سایت و پشتیبانی سایت فروشگاهی | پشتیبانی سایت فروشگاهی | اینستاگرام

قطعا بدون محتوا سازی عملا شما در فضای مجازی حرفی برای گفتن نخواهید داشت، و به سرعت از صحنه رقابت حذف می شوید.

پس به شما پیشنهاد می کنیم برای اینکه از سایت خود به درآمد زایی برسید، بخش تولید محتوا برای سایت خود را واقعا جدی بگیرید، و این کار را به دیسلر بسپارید.

تولید محتوا پشتیبانی سایت | محتوا سازی | طراحی سایت و پشتیبانی سایت وردپرس | پشتیبانی سایت وردپرس | ادمین پیج اینستاگرام

دیسلر برای شما محتوا هدفمند تولید می کند. و این یعنی اینکه گوگل محتوای شما در نتایج جستجوی گوگل نمایش می دهد و همین محتوا برای شما یک نوع تبلیغات محسوب می شود.

تامین امنیت سایت شما در مقابل عوامل تهدیدی خارجی در مسیر محتوا سازی و پشتیبانی

دیسلر در مسیر حرکت خود برای رشد و نمو دادن سایت شما برای رسیدن به درآمد زایی قطعی، سایت شما را از عوامل و تهدیدات خارجی محفوظ و مطمن نگه می دارد.

(تولید محتوا و پشتیبانی سایت)

عواملی همچون اسپم ها که می توانند با کامنت گذاری بسیار زیاد، در مدت زمان کوتاه، باعث اختلال در سرورهای سایت شما می شود و گوگل سایت شما را برای مدتی طولانی نمایش ندهد.

دیسلر در مسیر سفارش محتواسازی و پشتیبانی سایت شما، افزونه ها و ماژول های پولی را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد

همه امکانات همیشه رایگان نیستند و همیشه یکسری افزونه ها و ماژول ها به صورت پولی توسط سازندگان کمپانی ها به کاربران عرضه می شود. اما دیسلر برای این که سایت شما از هیچ امکاناتی بی نصیب نباشد تمام امکانات پولی مورد نیاز برای سایت شما را در اختیار سایت شما قرار می دهد. این مورد هم در مسیر سفارش تولید محتوا و پشتیبانی سایت شما انجام می شود.

دریافت نماد اعتماد الکترونیک برای سایت شما بدون نیاز به داشتن مجوز صنفی و یا پروانه کسب کاملا قانونی، طی محتوا سازی و پشتیبانی سایتتان

نماد اعتماد الکترونیک باعث می شود که مشتریان شما اعتماد کنند که از شما خریدی انجام دهند. و ما باید به مشتریان حق بدهیم که برای بار اول اعتماد نکنند که از ما خریدی کنند. به دلیل کلاهبرداری بسیار زیادی که متاسفانه در فضای مجازی رخ می دهد.

(تولید محتوا و پشتیبانی سایت)

اما شما نیاز ندارید که حتما مجوز اصناف داشته باشید. دیسلر به شما کمک می کند که بدون نیاز به داشتن مجوز های بیشمار، به راحتی بتوانید نماد اعتماد الکترونیک داشته باشید. و اینگونه بتوانید با اعتماد سازی تعداد مشتری های خود را افزایش دهید.

دریافت درگاه پرداخت الکترونیکی برای سایت شما بدون نیاز به نماد اعتماد الکترونیک ویا حتی بدون نیاز به داشتن به مجوز به صورت کاملا قانونی

دیسلر در جهت افزایش سرعت فرآیند درآمدزایی مشتریان خود، مسیر را برای شما مشتریان عزیز کوتاه تر کرده است. بنابراین شما بدون نیاز به داشتن نماد اعتماد الکترونیک می توانید درگاه پرداخت اینترنتی در مدت زمان بسیار کوتاهی دریافت کنید.

راه اندازی کیف پول حرفه ای برای سایت شما

ما برای سایت شما امکانات بسیار زیادی را تدارک دیده ایم.که از جمله این ها می توانیم به این موضوع اشاره کنیم که دیسلر کیف پول حرفه ای برای سایت شما راه اندازی می کند.

حالا در این جا یک سوال پیش می آید که کیف پول حرفه ای چه فوایدی می تواند داشته باشد؟

وقتی یک مشتری از سایت شما خریدی انجام می دهد، شما میتوانید یه درصد از خرید را به مشتری هدیه بدهید. این کار باعث می شود که همیشه یک مقدار پول در کیف پول مشتری شما با باقی بماند. و همین موضوع از لحاظ روانشناسی باعث ترغیب مشتری به خرید کردن از شما می شود.

از طرف دیگر شما می توانید در ابتدای ثبت نام هر کاربر بر روی سایت شما به مشتری هدیه بدهید و همین موضوع هم خاطره خوبی را برای کاربر برای اولین ورود کاربر بر روی سایت شما را به وجود می آورد.

راه اندازی ثبت نام حرفه ای با شماره موبایل برای کاربران

همه ما می دانیم که خیلی از ایرانی ها ایمیل ندارند یا اینکه اصلا نمیتوانند به ایمیل خود دسترسی پیدا کنند. پس راحت ترین ثبت نام برای ایرانیان می تواند از طریق رمز شماره موبایل باشد. یعنی وقتی کاربر می خواهد در سایت ثبت نام کند، ابتدا شماره موبایل خود را وارد می کند. سپس به شماره موبایل یک پیامک ارسال می شود، سپس فرد با وارد کردن کد تایید می تواند رمز عبور خود را تعیین کند.

مهم ترین مزیت این افزونه جمع آوری بانک شماره موبایل کاملا صحیح و بدون فیک در سایت شما می باشد. این موضوع باعث می شود که شما در هر لحظه بخواهید بتوانید برای مشتریان قدیمی خود یا کاربرانی که در ستی شما ثبت نام کرده اند. همیشه به این نکته توجه داشته باشید که مشتریان قدیمی برای اینکه دوباره از شما خرید کنند احتمال خیلی بیشتری دارد تا اینکه شما بخواهید مشتری جدید پیدا کنید که از شما خرید کنند.

تولید محتوا و پشتیبانی سایت  | طراحی سایت و پشتیبانی سایت | پشتیبانی سایت  طراحی سایت ورد پرس | سایت ورد پرس | پشتیبانی سایت ورد پرس | پشتیبانی سایت برای سایت های ورد پرسی | طراحی سایت ورد پرسی

دیسلر شما را در نتایج جستجوی گوگل نمایش می دهد ( طراحی سایت وردپرس و ادمین پیج اینستاگرام )

خب اصلا هدف از طراحی سایت چیه؟ معلومه مهم ترین هدف از طراحی سایت تولید محتوا پشتیبانی سایت سئو برای اینه که شما بتوانید مشتریان جدی بگیرید. چجوری باید مشتریان جدید بگیرید؟ راهش اینه که بتوانید در نتایج جستجوی گوگل اولین یا دومین یا سومین رنک باشید. رنک به معنای همان ردیف می باشد و ما در صفحه اول گوگل ده تا ردیف یا ده تا رنک داریم.

پس دیسلر شما را در نتایج جستجوی گوگل در ردیف ها یا در رنک های بالا نشان می دهد. تا وقتی مشتریان به دنبال خدماتی مشابه خدمات شما بودند. از طریق جستجو در گوگل بتوانند شما در گوگل پیدا کنند و از خدمات شما استفاده کنند.

دیسلر شما را در جستجوی نقشه گوگل نمایش می دهد

دوستان یک مثال برای شما میزنیم تا متوجه بشوید که منظورمان از این بخش چیست؟

فرض کنید که شما تعمیرکار گوشی موبایل هستید. برای این کار با دیسلر همکاری می کنید و درخواست طراحی سایت سایت می دهید. خب همه این ها درسته که باعث می شود کسب و کار شما دیده شود. ولی بعضی کسب و کار ها جوری هستند که حتما نیاز است که مشتری به ما مراجعه کند. برای همین دیسلر کسب و کار شما را در نتایج جستجوی گوگل نمایش می دهد. تا زمانی که مشتری در گوگل جستجوی می کند. اگر شما در نقشه گوگل به شخص نزدیک تر بود به شما مراجعه کند.

قراردادن پیج اینستاگرام شما در سایت برای جذب مشتری واقعی از طریق سایت

همه ما می دانیم در عصری زندگی می کنیم که شبکه های اجتماعی بیشترین و پر کاربرد ترین بخش زندگی همه ما شده است. پس اگر شما بتوانید از طریق سایت خودتان برای پیج اینستاگرام خود فالوور بفرستید. می توانید با مرور زمان فالوور خود را در اینستاگرام با تولید محتوای مناسب به مشتری بالقوه تبدیل کنید.

فرض کنید شما تعمیر کار گوشی موبایل هستید. اگر کسی در گوگل جستجو کند که تعمیر کار گوشی موبایلد و شما در گوکل پیدا کند وارد سایت شما می شود. و زمانی که پیج اینستاگرام شما را در سایتتان پیدا کند. بلافاصله شما را فالوو می کند و احتمال اینکه بعدا تبدیل به مشتری شود بسیار زیاد است.

سایت وردپرس چیست؟

کاربرانی که پا به فضای ساخت وب سایت می گذارند با سیستم‌های‌ مدیریت محتوا‌ آشنا‌یی پیدا می کنند.در این بین وردپرس با مقبولیت عام فراوان زیادی توانسته میزبان وب سایت های فراوانی باشد.

منتها وردپرس یعنی چه؟ و چه کاربردی خواهد داشت ؟ به چه طریق روی هاست install خواهد شد و اصلا آن را از چه طریق آماده کنیم ؟

چنانچه با تعداد بسیار زیادی از سوالات درخصوص وردپرس روبرو گشته اید اصلا دلواپس نباشید.در این قسمت مطلب آموزشی از دیسلر تلاش داریم تا به توضیحات سیستم‌ مدیریت محتوای‌ وردپرس بپردازیم، هرچند احتمالا در شروع که عنوان مطلب را مشاهده‌ نمائید، موضوع مهمی برای شما نباشد.

ولی عموما این پرسش که وردپرس چه چیزی است؟ چه خصوصیت هایی خواهد داشت؟ چه وب سایت هایی با وردپرس می توان‌ ایجاد نمود؟ کدامین افزونه های وردپرس کاربردی تر خواهد بود و آیا سایت ما را سنگین‌ می‌کند‌؟ و از این دست سوالات همیشگی برای یوزرها به وجود می آید.

وردپرس چه نوع سایتی است؟ و چه کاربرد هایی برای ما دارد؟

در صورتی که در شما در فضاهای متعددی از انجمن های مختلف حضور داشته باشید، و یا اینکه متخصصین مختلفی در ارتباط با این موضوع صحبت کرده باشید. ممکن است این سوال برای شما بوجود بیاید که آیا واقعا با سایت ورد پرس می شود که انواع و اقسام سایت ها با موضوعات مختلف را راه اندازی و طراحی سایت کرد به گونه ای که به هیچ مشکلی برخورد نکنیم.محتوا پشتیبانی سایت اینستاگرام

منظورمان از انواع سایت ها را میتوانیم به سایت های مختلفی مثل سایت های فروشگاهی، سایت خدماتی، سایت شرکتی، سایت شخصی، سایت دانلودی و غیره اشاره کنیم.بنابراین به طور کلی کاربران و افرادی که تازه کار هستند و جدیدن با سایت ورد پرس آشنا شدند. این سوالات متعدد درباره این سایت مدیریت محتوای معروف در ذهنشان نقش می بندد.محتوا پشتیبانی سایت اینستاگرام

✔ وردپرس به زبان آسان :

چنانچه بخواهیم به زبان راحت به شرح وردپرس بپردازیم ، وردپرس عبارت‌ خواهد بود از یک سیستم‌ مدیریت محتوای‌ سایت‌ ساز‌ که با بکارگیری از آن امکان این را دارید. تا به ایجاد انواع‌ گوناگونی از وبسایت و وبلاگ بپردازید.با یقین برپایه تجربیات فردی و الگو هایی که خودمان تجربه کردیم. به جرأت‌ می توانم این خاطرجمعی را به شما بدهم.به علت انعطاف بسیار بالایی که سامانه مدیریت محتوای‌ وردپرس دارد‌.با بکارگیری از آن قادر‌ خواهید بود‌ تا اقدام‌ به ایجاد هر گونه وبسایت با وردپرس را داشته باشید.محتوا پشتیبانی سایت اینستاگرام

درصورتی‌که بخواهیم با یک زبان پیشرفته تر مبادرت به توضیح وردپرس کنیم و جواب این پرسش را که وردپرس یعنی چه ؟ را بدهیم می توان‌ گفت‌ ، وردپرس عبارت‌ می باشد از یک سایت‌ ساز‌ متن‌ باز و مجانی تحت‌ وب که در گروه CMSها (Content Management System) قرار دارد‌ . همانطور که گفتیم وردپرس به شکل رایگان‌ و محتوی باز می باشد. که می توان‌ آن را جزء‌ دسته‌ نرم‌افزار‌های‌ دنیای مستقل قرار‌داد‌ . به مضمون این می باشد که چنانچه دستی در برنامه‌ نویسی و کدنویسی داشته باشید. باقدرت خواهید بود‌ تا هر دسته خصوصی سازی بر روی وردپرس اجرا داده و وب سایت باب‌ طبع خود‌ را با بکارگیری از آن تولید و پیاده سازی بکنید.

✔ وردپرس چیست به زبان حرفه ای:

 وردپرس به کمک زبان برنامه نویسی PHP ساخته شد. و توسط Mysql نیز پشتیبانی می شود، همچنین نمونه ای برای پست گرس کیو ال نیز موجود می باشد. این سیستم کاملاً مجانی و متن باز است.

تاریخچه سیستم مدیریت محتوای سایت وردپرس (محتواسازی یونیک، پشتیبانی، رفع خطاهای سایت و پیج اینستاگرام)

مت مولنوگ موسس وردپرس می باشد که در 27 مِی سال 2003 آن را به حالت رسمی‌ ارائه نمود، نرم‌افزار‌ کدبازی که در آغاز به حالت وسیع از سوی وبلاگ نویسان برای نوشتن‌ وبلاگ مورد‌ استفاده‌ قرار می گرفت. ولی اکنون با سپری شدن چند سال از نشر آن و آپدیت های متفاوتی که در آن تشکیل شده‌ و از طرفی همان انعطاف پذیری که در فوق به آن اشاره‌ شد. امکان این را خواهید داشت، تا افزون بر وبلاگ با بکارگیری از افزونه ها و طراحی‌ های‌ اختصاصی‌ در پوسته‌های‌ وردپرس هر گونه وبسایتی را با آن استارت بزنید.

آموزش صفر تا صد نصب وردپرس بر روی هاست میزبان ( محتوانویسی، پشتیبانی سایت وردپرسی، ادمین اینستاگرام )

برای شروع ساخت یک سایت با وردپرس کافی‌ است‌ تا آخرین‌ ورژن از این سیستم‌ مدیریت محتوای‌ مشهور را دانلود‌ کرده و پس‌ از آن با تهیه‌ هاست خوب اقدام‌ به install و شروع آن کنید‌، که در مقاله‌های آموزشی‌ دیسلر به همه شیوه های نصب شدن وردپرس پرداخته ایم و به شرح‌ زیر‌ می باشند. شما برطبق احتیاج خودتان بایستی شیوه به درد بخور را انتخاب‌ بکنید.

آموزش طراحی سایت وردپرس