مجله اینترنتی

آموزش آپدیت خودکار اینستاگرام فارسی

همراهان همیشگی در این مقاله از دیسلر قصد داریم به موضوع آپدیت اتوماتیک و خودکار اینستاگرام فارسی بپردازیم.بروز رسانی خودکار اینستاگرام

ادمین پیج اینستاگرام | افزایش فالوور اینستاگرام | افزایش لایک اینستاگرام | افزایش کامنت اینستاگرام | رشد پیج اینستاگرام

آپدیت اینستاگرام فارسی به صورت اتوماتیک | بروز رسانی خودکار اینستاگرام

مدتی است که این نرم افزار موبایل با پدیدار ویژگی استوری اینستاگرام فضایی را فراهم کرده است. تا اشخاص عکسهای خودشان را تنها برای 24 به اشتراک بگذارند و اتفاقات روزانه خود را در آن نمایش دهند . یکی دیگر ویژگی های نوین این برنامه استفاده از چند اکانت اینستاگرام می باشد. که با استفاده از آن می توانید همزمان از دو شماره کاربری استفاه بکنید . برای آنکه بتوانید از این ویژگیها جدید در گوشی خودتان استعمال نمائید حتما باید اپلیکیشن خود را به جدیدترین مدل به هنگام سازی بکنید.

از طرفی اگر اگرچه مهلت یکبار اینستاگرام را آپدیت نکنید. این احتمال وجود دارد که مشکلاتی مشابه باز نشدن تصویر در اینستاگرام و یا بارگذاری نشدن پسشتها و استوریها برایتان به وجود بیاید.

در همین راستی در این مقاله مربوط به دیسلر قصد داریم، در خصوص روشهای جوراجور آپدیت اینستاگرام توضیحاتی بدهیم. و شیوه آپدیت زدن اینستاگرام در اندروید و iOS را به شما عزیزان تدریس دهیم.

همانطور که می دانید گوگل پلی یکی از خدمت های مشهور و پراهمیت گوشیهای اندرویدی محسوب می شود. که کاربران می توانند اپ اندروید های دلخواهشان را از توسط این برنامه دریافت کرده و روی گوشی برپایی کنند. با آموزش حرفه ای بروز رسانی خودکار اینستاگرام در دیسلر، در خدمتتان هستیم.

ادمین پیج اینستاگرام | افزایش فالور اینستاگرام | افزایش لایک | کامنت اینستاگرام | رشد پیج

چنانچه شما هم از گوشیهای اندرویدی بهره برداری می کنید. خوب است بدانید که قادر خواهید بود برای آپدیت کردن اینستاگرام خودتان از گوگل پلی استفاده کنید . برای این وظیفه وارد گوگل پلی شوید و موافق شکل سه خط بالای پیج سو چپ را گزینش دهید .

در منوی ارائه داده گشته گزینه My apps & games را گزینش بکنید. تا فهرست تمامی طرح هایی که نیاز به به هنگام سازی دارند برایتان عرضه داده گردد . در این لیست اینستاگرام را ظاهر کرده و آن را گزینش بکنید. در صفحه آنگاه روی گزینه Update اشاره دهید تا فرآیند به هنگام سازی ابتدا گردد .

به روز رسانی خودکار اینستاگرام فارسی

درصورتی‌که نمی خواهید هر نوبت که آپدیت اخیر برای اینستاگرام متفرق شد. تمام این مرحله‌ها را به سیما دستی تکرار کنید قادر خواهید بود. آپدیت اتوماتیک گوگل پلی را برای اینستاگرام فعال نمائید تا به حالت اتومات این دستور کار آپدیت گردد . برای این شغل اپلیکیشن اینستاگرام را در گوگل پلی تفتیش کرده و صفحه مرتبط به آن را باز دهید . پس‌ازآن روی آیکون سه نشانه بالای صفحه جانب درست اشاره دهید و مانند تصویر گزینه Enable auto update را فعال نمایید. ( بروز رسانی خودکار اینستاگرام )

بروز رسانی اینستاگرام

پیج اینستاگرام | فالور اینستاگرام | لایکinstagram | افزایش تعداد کامنت insta | رشد پیج instagram

بسیاری از مشتری های گوشیهای اندرویدی به مکان گوگل پلی از سوپر های ایرانی دریافت برنامهها بکارگیری می کنند . چنانچه شما هم به گوگل پلی دسترسی ندارید قادر خواهید بود از طرح هایی نظیر بازار برای بروزرسانی اینستاگرام صرف نمائید . برای این شغل وارد اپ اندروید بازار شوید و برحسب تصویر از پایین پیج گزینه “بازار من” را گلچین کنید . آن‌وقت روی به روزرسانیها اشاره دهید و از میان صورت اینستاگرام را انتخاب کنید . با انتخاب گزینه “به روز رسانی” نو ترین نسخه این برنامه را دریافت کنید و سپس روی گوشی خودتان نصب کنید.

به روز رسانی پیج اینستاگرام فارسی

اکثر یوزرها گوشیهای شرکت اپل برای دریافت اپ موبایل ها و برنامههای مورد نیازشان از اپ استور صرف می کنند .از طرفی شما قادر خواهید بود از شیوه اپ استور آیفون ، برنامههایی که احتیاج به بروزرسانی دارند را به آسانی آپدیت نمائید . برای این کار اپ استور گوشی خودتان را باز کنید و از زیر ورقه مطابق تصویر وارد تب Updates شوید . اینستاگرام در این دسته تمام طرح هایی که آپدیت آنها مهیا باشد برای شما ارائه می دهد. از میان لیست اینستاگرام را نمایان کرده و گزینه Update روبروی آن را انتخاب کنید تا فرآیند به هنگام سازی اینستاگرام آغاز گردد . اگر برای استفاده از اپ استور با مشکل برابر اکید قادر خواهید بود از نقشه های ایرانی جایگزین اپ استور استفاده دهید . پیشنهاد خواهیم کرد مطلب بهترین جانشین های اپ استور را در این خصوص مطالعه فرمایید . بروز رسانی خودکار اینستاگرام

اینستاگرام

در صورتی که نیاز به طراحی سایت، پشتیبانی سایت، تولید محتوا، ادمین پیج اینستاگرام دارید. بر روی هر بخش از خدمات که نیاز دارید، کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید