مجله اینترنتی

برای حمایت از آرات او را آنفالو کنید!


۱۳۰۹۶۹۰
خبر کوتاه بود و قابل پیش‌بینی. آرات حسینی از باشگاه سپاهان جدا شد. پس تکلیف آن همه سروصدایی که دو طرف به خاطر این ماجرا به پا کرده بودند چیست؟ پدر آرات(که مثل یک شخصیت معروف کارتونی حتی اسم‌اش را نمی‌دانیم) معتقد است باشگاه سپاهان قصد داشته با استفاده از آرات، حامیان مالی‌اش را در شبکه‌های اجتماعی تبلیغ کند.

فرهیختگان: خبر کوتاه بود و قابل پیش‌بینی. آرات حسینی از باشگاه سپاهان جدا شد. پس تکلیف آن همه سروصدایی که دو طرف به خاطر این ماجرا به پا کرده بودند چیست؟ پدر آرات(که مثل یک شخصیت معروف کارتونی حتی اسم‌اش را نمی‌دانیم) معتقد است باشگاه سپاهان قصد داشته با استفاده از آرات، حامیان مالی‌اش را در شبکه‌های اجتماعی تبلیغ کند. اگر این کار بد است، چرا خودتان یک عمر دقیقا همین کار را کردید؟ چرا از این طفل معصوم، ابزاری برای تبلیغات و درآمدزایی ساختید. چرا به عنوان یک پدر، او را در فشار سخت‌ترین تمرین‌ها گذاشتید؟ چرا آرات را برای چند سال از مادرش جدا کردید؟ قبلا او را در لیورپول و بارسلونا می‌دیدید و تا توانستند، روایت‌های غیرواقعی در موردش تعریف کردید. حالا اما آرات حتی در یک باشگاه ایرانی هم دوام نمی‌آورد. چرا که «فوتبال» هرگز مسئله شما نبوده و نیست.

برای حمایت از آرات، فقط یک راه وجود دارد. آنفالو کردن او در شبکه‌های اجتماعی و برداشتن این بار سنگین از شانه‌هایش. باور کنید لئو مسی هم در سن و سال آرات، مجبور نبود وقت درییل زدن موانع تمرینی برای دوربین‌ها ژست بگیرد. باور کنید رونالدو هم در سن و سال آرات، مجبور نبود روبروی دوربین عینا جملات پدرش را به زبان بیاورد و برای این و آن تبلیغ کند. این بچه، بازیچه دست افرادی شده که او را به چشم یک قلک بزرگ می‌بینند. این وضعیت فقط وقتی تمام می‌شود که لایک‌های‌تان را از صفحه او بردارید. همین امروز، او را آنفالو کنید و اجازه بدهید این بچه، به کودکی‌ مشغول باشد. بازی کند، خرابکاری کند و مجبور نباشد در نقش یک سلبریتی فرو برود. شاید آنفالو شدن امروز را زجر بدهد اما این خیلی بهتر از زخم‌هایی است که این پسربچه در آینده با آن‌ها روبرو خواهد شد.

شکی نیست که این بچه، استعداد دارد اما حامیان ظاهری او، اولین قاتلین استعدادش هستند. اگر امروز او را از این جهنم اینستاگرامی بیرون نکشید، ده سال بعد با جوانی روبرو خواهید شد که روبروی یک مجری نشسته و از ضربه‌های روحی بزرگ و آرزوهای بی‌سرانجام‌اش حرف می‌زند. آرات با این روند نه یک ستاره تاریخ‌ساز، بلکه یک درس عبرت بزرگ خواهد شد. می‌خواهید این بچه را از زندانی که در آن گرفتار شده نجات بدهید؟ همین امروز به اینستاگرام بروید و دکمه آنفالو را بفشارید. 

 

چه زمانی طلا بخرم؟

تکنیک‌های دریافت سود روی طلا (+ پیش بینی قیمت طلا) رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

دیدگاهتان را بنویسید