مجله اینترنتی

انتخاب بهترین ترکیب تاریخ لیگ قهرمانان اروپا توسط هوش مصنوعی

۱۳۱۲۶۰۶

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ – ۰۹:۴۰

تیم منتخب لیگ قهرمانان تاریخ توسط ChatGPT (هوش مصنوعی) معرفی شد. اما طرفداران از این انتخاب راضی نیستند و برخی حتی هوش مصنوعی را «دیوانه» خطاب کردند.

خبرورزشی: ChatGPT با ترکیب ۴-۳-۳ مورد علاقه چندین مربی قهرمان لیگ قهرمانان اروپا از جمله کارلو آنچلوتی، تیم منتخب تاریخ لیگ قهرمانان اروپا را ساخت.

در دروازه مانوئل نویر ستاره بایرن‌مونیخ است که دو بار قهرمان این رقابت‌ها شده است. کافو، اسطوره میلان، در دفاع راست قرار دارد که یک بار هم جام را به دست آورده بود. روبرتو کارلوس، نماد رئال مادرید، با سه قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا در پست دفاع چپ قرار دارد. و در دفاع میانی فرانتس بکن‌باوئر و پائولو مالدینی قرار دارند که باهم هشت قهرمانی باورنکردنی را به خود اختصاص داده‌اند.

خط هافبک توسط ژاوی هرناندس سرمربی بارسلونا، که چهار لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد، و آندرس اینیستا پر شده است. زین‌الدین زیدان نیز در خط هافبک حضور دارد که یک بار به عنوان بازیکن آن را به دست آورد و سه بار متوالی هم به عنوان سرمربی رئال مادرید جام را بالای سر برد.

در جلو، کریم بنزما برنده پنج عنوان قهرمانی پرچم‌دار است. کریستیانو رونالدو، دوست سابقش در رئال که او هم پنج بار برنده شده، به او ملحق می‌شود. و آخرین مهره کسی نیست جز لیونل مسی که چهار بار با بارسلونا قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد.

با این حال، برخی از طرفداران از حذف نام‌های بزرگ دیگر از لیست ناراحت هستند.

یکی از هواداران نوشت: «ChatGPT دیوانه است! بنزما را حذف کنید و لوئیس سوارس، ساموئل اتوئو یا دیدیه دروگبا را جایگزین او کنید. دنی آلوس به مراتب بهتر از کافو است.» دیگری گفت: «تا وقتی مودریچ هست زیدان چرا؟» شخص بعدی اشاره کرد: «لواندوفسکی به جای بنزما و مارسلو به جای روبرتو کارلوس.» و دیگری افزود: «شما باید به بازیکنان رئال احترام بگذارید. کاسمیرو، کارواخال، راموس، کروس.»

نظر شما چیست؟

 

تکنیک‌های دریافت سود روی طلا (+ پیش بینی قیمت طلا) رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

دیدگاهتان را بنویسید