مجله اینترنتی

اقدام جدید شکیرا که پیکه را به نقطه جوش رساند

۱۳۱۲۵۱۸

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ – ۲۳:۰۳

فرزندان پیکه و نامزد سابقش در ویدئویی با خواننده کلمبیایی شرکت کردند و ستاره پیشین بارسلونا از این موضوع ناراحت و عصبانی شده است.

خبرورزشی: فرزندان پیکه و نامزد سابقش در ویدئویی با خواننده کلمبیایی شرکت کردند و ستاره پیشین بارسلونا از این موضوع ناراحت و عصبانی شده است.

تلاش‌های مداوم شکیرا و جرارد پیکه برای حل مشکلات و اولویت دادن به رفاه فرزندانشان اخیراً مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته است. این دو نفر علیرغم جدایی، کاملا آگاهند که تصمیماتشان پیامدهایی برای آینده دو فرزندشان میلان و ساشا دارد.

پیش از این، شکیرا وقتی یکی از پسرانش در پخش زنده مسابقه کینگز لیگ با پیکه ظاهر شد، ناراحتی خود را ابراز کرد و حتی دست به شکایت رسمی از اشتراک‌گذاری تصاویر فرزندشان در شبکه‌های اجتماعی زد. اکنون این پیکه است که از آواز خواندن و پیانو نوازی فرزندانشان در کلیپی با شکیرا ابراز نارضایتی کرده است. به گفته «لورنا واسکس» پیکه از انتشار این کلیپ ناراحت و عصبانی شده است.

شکیرا در این مورد توضیح داد و گفت که فرزندانش با او در استودیو بودند و با شنیدن آهنگی که به آنها تقدیم شده، خواستند که خودشان هم در این آهنگ سهیم باشند.

وضعیت پیکه و شکیرا

علاوه بر این، وکیل شکیرا «پیلار مانه» از بیانیه این خواننده به «اروپا پرس» تعجب کرد و وضعیت فعلی زوج سابق را روشن کرد و احساسات شکیرا را منعکس کرد. او گفت: «حریم شخصی بچه‌ها حفظ شده و همه چیز بین این زوج عالیست. هیچ خبری مبنی بر وجود مشکل و اختلاف بین این دو نفر به من اعلام نشده، همه چیز طبق برنامه پیش می‌رود و خوب است، پیکه مرتب فرزندانش را می‌بیند و مشکلی وجود ندارد.»

 

تکنیک‌های دریافت سود روی طلا (+ پیش بینی قیمت طلا) رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

دیدگاهتان را بنویسید