مجله اینترنتی

افشاگری رامین رضاییان درباره پیشنهاد نجومی

۱۳۱۲۸۲۷

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ – ۰۰:۴۴

رامین رضاییان در مورد قهرمان نشدن سپاهان تصریح کرد: اینکه بگویم ناراحت نیستم درست نیست.

ایسنا: رامین رضاییان در مورد قهرمان نشدن سپاهان تصریح کرد: اینکه بگویم ناراحت نیستم درست نیست.

رامین رضاییان پس از پیروزی دو بر یک تیمش مقابل مس کرمان و از دست دادن قهرمانی گفت: به تیم خوب مس کرمان و مردم شهر کرمان خسته نباشید می‌گویم. همان طور که آخر بازی به همه بازیکنان مس کرمان دست دادم، الان هم می‌گویم، خسته نباشید، تلاش کنید سال بعد دوباره به لیگ برتر برگردید. فوتبال همین است. مس کرمان با تمام وجودش فوتبال بازی کرد و هیچ چیزی کم نگذاشت امید داشته باشند دوباره سال بعد به حقشان برسند و به لیگ برتر برگردند. 

او در مورد قهرمان نشدن سپاهان تصریح کرد: اینکه بگویم ناراحت نیستم درست نیست. اینقدر تجربه دارم که می‌دانم گاهی این شکست‌ها باعث می‌شود قوی‌تر شویم و بیشتر فکر کنیم چه چیزی‌هایی در طول فصل کم بوده که باعث شد قهرمان نشویم. فکر می‌کنم سپاهان چند سالی است که لحظات آخر و در امتیازات حساس کم می‌آورد. کاری به صحبت‌های هیچ کسی ندارم و هر کسی می‌تواند صحبت کند اما من رامین رضاییان می‌گویم، خودمان قهرمانی را دادیم. 

رضاییان ادامه داد: من به بچه‌ها همیشه می‌گویم اگر می‌خواهیم قهرمان شویم، باید با همه چیز از جمله داور، روزهای بد، نتایج و حتی زمین بد باید جنگید. به تیم پرسپولیس تبریک می‌گویم و فوتبال همین است. باید ببینیم در چه لحظات حساسی می‌توانستیم بهتر کار کنیم و نکردیم و این اتفاق افتاد. بازی با ملوان خودمان قهرمانی را دادیم و می‌توانستیم از موقعیت‌هایمان استفاده کنیم. به مردم اصفهان تبریک می‌گویم و کیف کردم که در آخر بازی تیمشان را تشویق کردند. باید ببینیم نقطه ضعف‌ها چه چیزی است که برای سال بعد برطرف شود و تیم را محکم و قوی شکل بدهند تا تیم قهرمان شود. نمی‌شود که سه، چهارسال تیم در لحظات حساس کم بیاورد.

او در پاسخ به این پرسش که در تیم سپاهان می‌ماند یا خیر؟ تصریح کرد: من این را به هواداران سپاهان می‌گویم که در سالی که گذشت، برای شخص رامین رضاییان سنگ تمام گذاشتند و همه جور کنارم بودند. در این یک سال که در شهر خوب اصفهان بودم، شاید پنج بار از خانه بیرون نرفتم و تمرکز کردم تا بهترین عملکرد را داشته باشم و خیلی چیزها را می‌خواستم ثابت کنم. حتی اول فصل یک پیشنهاد از قطر داشتم که قرارداد فعلی‌ام ۲۰ درصد قراردادش نمی‌شد اما با جان و دل آمدم و می‌خواستم در سپاهان سنگ تمام بگذارم. 

بازیکن سپاهان همچنین گفت: در آخر بازی یاد زمانی افتادم که با پرسپولیس نایب قهرمان شدیم و هواداران ما را تشویق کردند و بعد ما با همین تیم قهرمان شدیم. الان هم از هواداران سپاهان تشکر می‌کنم که آخر بازی ما را تشویق کردند. بازیکنان ما لایق بهترین‌ها بودند و در تمام بازی‌ها با جان و دل جنگیدند و اینکه هواداران این چنین بازیکنان را تشویق کردند، مطمئنم روزهای خوب برای سپاهان در پیش است و امید دارم. 

او در پاسخ به این پرسش که در سپاهان می‌ماند؟ تاکید کرد: نمی‌دانم چه اتفاقی می‌افتد و هر اتفاقی بیفتد من یاد گرفتم وقتی فصل فوتبالی من شروع می‌شود، با جان و دل می‌جنگم و به چیزی دیگری فکر نمی‌کنم. امسال خیلی تمرکز کردم و سختی کشیدم و دوست داشتم با تمام وجودم بازی کنم تا این تیم قهرمان شود و در نهایت شرمنده هواداران سپاهان شدم. اگر بدی دیدند من را ببخشند. 

رضاییان در پاسخ به این پرسش که با هواداران خداحافظی کرد؟ گفت: آخر فصل است و من دوست دارم در مورد فصلی که گذشت با هواداران صحبت کنم. سپاهان از بهترین تیم‌های ایران بود. قهرمان نشد اما چیزی از ارزش‌هایش کم نشد. باید ببینم نقطه ضعف‌ها کجا است و برطرف کنیم. ایمان دارم برای قهرمانی باید با همه چیز جنگید.

تکنیک‌های دریافت سود روی طلا (+ پیش بینی قیمت طلا) رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

دیدگاهتان را بنویسید