مجله اینترنتی

اصرار بازیکن گرانقیمت و بی‌مصرف برای ماندن!

۱۳۱۲۵۱۰

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ – ۲۲:۲۶

هافبک بلژیکی تیم فوتبال رئال مادرید با وجود دریافت پیشنهادهایی که به او اجازه می‌دهد به صورت منظم فوتبال بازی کند، ترجیح می‌دهد در مادرید بماند.

تسنیم: هافبک بلژیکی تیم فوتبال رئال مادرید با وجود دریافت پیشنهادهایی که به او اجازه می‌دهد به صورت منظم فوتبال بازی کند، ترجیح می‌دهد در مادرید بماند.

نشریه مارکای اسپانیا در گزارشی درباره آینده ادن ازار، نوشته است که با وجود قرار نداشتن این بازیکن بلژیکی در برنامه‌های تاکتیکی کادر فنی رئال مادرید و البته دریافت پیشنهادهایی از مونترال کانادا و ریاض عربستان، می‌خواهد فصل آخر قراردادش با رئال را هم سپری کند و به این ترتیب او یک سال دیگر هم در پایتخت اسپانیا باقی خواهد ماند.

ازار در یکی از مصاحبه‌های اخیرش با نشریه مارکا مدعی شده بود که اگر باشگاه بگوید که به او نیاز ندارد، خواهد رفت اما ظاهراً نشانه‌های موجود و اشاره‌های تلویحی کارلو آنچلوتی به عدم نیازش به این بازیکن، باعث نشده ستاره سابق چلسی احساس کند که وقت رفتنش از سانتیاگو برنابئو فرا رسیده است و به همین دلیل با رضایت از وضعیت فعلی‌اش می‌خواهد یک سال دیگر به نیمکت‌نشینی در میان کهکشانی‌ها ادامه دهد.

از زمان پیوستن ازار به رئال مادرید ۴ سال می‌گذارد و او در این چهار سال هیچ کار خاصی که تلاش و هزینه فراوان باشگاه برای خریدنش از چلسی را توجیه کند، انجام نداد. بسیاری از هواداران رئال مادرید امیدوار بودند، ازار برای آنها جای خالی کریستیانو رونالدو را پر کند اما آمارهای ثبت شده توسط این بازیکن، حتی از چیزی که بدترین‌ترین هواداران رئال هم تصور پیش‌بینی می‌کردند، بدتر بوده است.

ازار در ۴ سال حضورش در رئال مادرید، تنها ۷۶ بازی برای این تیم انجام داد و در آنها ۷ گل و ۹ پاس گل داد. این در حالیست که او پرداخت حقوق به ازار سالانه نزدیک به ۳۰ میلیون یورو (با احتساب مالیات) هزینه روی دست باشگاه می‌گذارد که این بیشترین رقمی است که باشگاه به عنوان حقوق به یکی از بازیکنانش می‌پردازد.

اگر ازار در تابستان امسال از رئال مادرید جدا شود، تیم اسپانیایی می‌تواند هزینه پرداخت حقوق او را صرف خرید موسی دیابی بال فرانسوی تیم بایرلورکوزن کند.

 

تکنیک‌های دریافت سود روی طلا (+ پیش بینی قیمت طلا) رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

دیدگاهتان را بنویسید