مجله اینترنتی

استقلالی‌ها بازی با تراکتور را تحریم کردند!

۱۳۱۲۴۴۴

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ – ۱۸:۵۸

هواداران تیم استقلال از آخرین دیدار تیمشان در ورزشگاه آزادی استقبال نکردند.

خبرورزشی: هواداران تیم استقلال از آخرین دیدار تیمشان در ورزشگاه آزادی استقبال نکردند.

استقلال در ایستگاه پایانی این فصل فردا در ورزشگاه آزادی میزبان تیم تراکتور است و سامانه بلیت فروشی نیز از دو روز قبل اقدام به فروش بلیت های الکترونیکی این دیدار کرد تا حدود ۲۰ هزار تماشاگر علاقه مند به فوتبال از نزدیک شاهد این دیدار باشند اما یک روز مانده به این دیدار بلیت های این دیدار از سوی هواداران استقلال با استقبال روبرو نشده و تعداد زیادی از بلیت ها هنوز در سامانه وجود دارد.

ناگفته نماند هواداران تراکتور دست به ابتکار جالبی زدند و با فراخوان در فضای مجازی نصف بلیت‌های بازی با استقلال در ورزشگاه آزادی تهران را خریده‌اند تا آنها این فرصت را مغتنم شمرده و از نزدیک شاهد بازی سرخپوشان تراکتور باشند. بلیت های مربوط به جایگاه VIP است همگی به فروش رفته است و بلیت‌های پشت دروازه شمالی که اکثرا جایگاه پرسپولیسی‌ها است نیز دیروزتمام شده بود  تا از حالا جایگاه هواداران تراکتور مشخص باشد و هواداران تیم تبریزی این قسمت را برای خود انتخاب کرده‌اند.

بلیت‌های جایگاه روبه‌رو نیز با قیمت ۲۰۰ هزار تومان در سایت قرار دارد که  حدود نصف آن به فروش رفته و ۳۸۳۳ قطعه بلیت دیگر هنوز در سامانه وجود دارد. سکوهای پشت دروازه جنوبی که اکثر استقلالی‌ها در آنجا حضور دارند ۴۱۸۵ قطعه بلیت در سامانه باقی مانده است.

عدم نتیجه گیری استقلال ساپینتو در دربی و سقوط این تیم به جایگاه سومی جدول رده بندی باعث شده هواداران این تیم استقبال خوبی از بازی تیمشان در هفته پایانی نداشته باشند و آنها به خوبی می دانند حتی در صورت پیروزی استقلال برابر تراکتور، آبی ها دوم هم نخواهند شد. به همین دلیل اغلب هواداران قید رفتن به ورزشگاه را زدند.

گفتنی است دیدار دو تیم استقلال و تراکتور در هفته سی‌ام (هفته پایانی) لیگ برتر، پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت در ورزشگاه آزادی تهران به میزبانی تیم استقلال راس ساعت ۱۸ برگزار می‌شود.

 

 

تکنیک‌های دریافت سود روی طلا (+ پیش بینی قیمت طلا) رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

دیدگاهتان را بنویسید